اخبار آرشیوی

سازمان خصوصیسازی

سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد: بیش از ۱۱۳ هزار میلیارد ریال سهم دولتی در نیمه نخست امسال در بازار سرمایه به فروش رسید که این میزان معادل سهم ۷۸ درصدی بازار سرمایه از واگذاری‌های نیمه نخست امسال است

به گزارش «نسیم»، در نیمه نخست امسال 144 هزار و 985 میلیارد ریال سهم دولتی به بخش خصوصی واگذار شد که از این میزان واگذاری، 113 هزار و 516 میلیارد ریال سهم در بورس اوراق بهادار فروخته شد که 78.2 درصد کل واگذاری‌های این مدت را شامل می‌شود.
همچنین از این میزان سهام واگذار شده، 25 هزار و 718 میلیارد ریال در فرابورس و پنج هزار و 752 میلیارد ریال سهم از طریق مزایده در شش ماهه نخست امسال به فروش رسیده است.
بر اساس این گزارش؛ 120 هزار و 678 میلیارد ریال از واگذاری‌های مدت زمان یاد شده به صورت بلوکی، 23 هزار و 896 میلیارد ریال به صورت تدریجی و 411 میلیارد ریال به صورت ترجیحی فروخته شد.

کلمه های کلیدی

اخبار مرتبط

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین