اخبار آرشیوی

سازمان خصوصیسازی

تودیع و معارفه رئیس سازمان خصوصی‌سازی/۲- رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی: شرکت‌های ناسالم ویترین سازمان خصوصی‌سازی و کانون انتقاد شده‌اند/ تا زمانی که سالانه میلیاردها دلار از محل فروش نفت به هزینه‌های جاری کشور اضافه می‌شود، بعید است بخش خصوصی توانمندی داشته باشیم

به گزارش «نسیم»، پورحسینی بعدازظهر امروز در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی و تودیع احمدوند به عنوان رئیس سابق این سازمان که با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی در ساختمان این وزارتخانه تشکیل شده بود، اظهار داشت: کسانی که در ریاست سازمان خصوصی‌سازی ادای وظیفه می‌کنند، فقط می‌توانند بخشی از امور را انجام دهند و مشکلات را حل کنند و حل تمام مشکلات نیازمند همکاری مسئولان دیگر در بیرون از سازمان و داخل دولت است.
وی با بیان اینکه آقای احمدوند از بنده برای ریاست سازمان خصوصی‌سازی شایسته‌تر هستند، تصریح کرد: یکی از ایرادها در خصوصی‌سازی کشور این است، یا خصوصی‌سازی توانمند نداریم یا کم داریم و یا آنهایی که هستند سالم نیستند.
رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی تصریح کرد: اگر این عیب در خصوصی‌سازی رفع شود فرایند واگذاری‌ها سالم‌تر و بهتر خواهد بود؛ برخی در بخش خصوصی‌ از مسیر ناسالم به نقطه‌ای رسیدند و به تابلوی بخش خصوصی برای کوبیدن تبدیل شده‌اند.
پورحسینی با اشاره به اینکه باید دست بخش خصوصی برای توسعه باز گذاشته شود ادامه داد: امیدواریم این هدف محقق شود و در کشور ما بخش خصوصی سالم، تنومند و با قدرت روی کار بیاید.

کلمه های کلیدی

اخبار مرتبط

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین