اخبار آرشیوی

سازمان خصوصیسازی

سازمان خصوصی‌سازی از ابتدای سال تا نیمه مهر، ۱۴۶ هزار و ۴۰۹ میلیارد ریال سهم دولتی واگذار کرد که از این میزان سهام فروش رفته ۵۹ هزار و ۷۴ میلیارد ریال به بخش خصوصی و ۸۷ هزار و ۳۳۵ میلیارد ریال سهم دولتی به نهادهای عمومی غیردولتی داده است

به گزارش خبرنگار «نسیم»، همچنین عملکرد سازمان خصوصی‌سازی در مدت زمان یادشده نشان می‌دهد 112 هزار و 943 میلیارد ریال سهم دولتی در بورس اوراق بهادار، هفت هزار و 748 میلیارد ریال سهم از طریق مزایده و 25 هزار و 718 میلیارد ریال در فرابورس فروخته شده است.
افزون بر این، از 146 هزار و 409 میلیارد ریال ریال سهم واگذار شده از ابتدای امسال تا نیمه مهر، بالغ بر 122 هزار و 79 میلیارد ریال به صورت بلوکی، 23 هزار و 918 میلیارد ریال به صورت تدریجی و 411 میلیارد ریال به صورت ترجیحی فروخته شده است.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین