اخبار آرشیوی

سعید سلیمانی

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه ضمن هشدار نسبت به بازگشت برخی عناصر منحرف و ضدانقلاب به این دانشگاه تاکید کرد: نیروهای انقلابی دانشگاه سعی می‌کنند در تعامل با مسئولان مانع این روند شوند/ در جریان برخی رفتارهای دوگانه مسئولان دانشگاه هستیم<BR>

سعید سلیمانی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) در گفتگو با «نسیم» با اشاره به برخی فعل و انفعالات اخیر در این دانشگاه، گفت: متاسفانه در دوره مدیریت جدید دانشگاه، شاهد برخی اقدامات در جهت بازگشت برخی عناصر منحرف، فتنه گر و ضدانقلاب به دانشگاه علامه هستیم.


وی افزود: از آنجا که دانشگاه علامه از قدیم مورد توجه ویژه ضدانقلاب بوده، هم به دلیل پویایی فضای علوم انسانی و هم به واسطه تمایل دانشجویان به نقش آفرینی اجتماعی، همواره عناصر فتنه گر تلاش کرده اند حلقه های مخفی و پشت صحنه را در این دانشگاه شکل دهند.


سلیمانی با اعلام اینکه "این دانشگاه از جمله دانشگاه هایی است که لیدری برخی اساتید منحرف و ضدانقلاب در آن مشهود بوده است" گفت: متاسفانه در دوره فعلی و روی کارآمدن رئیس جدید دانشگاه،‌ حساسیت بر روی این موضوعات کم شده و برخی از این عناصر منحرف و ضدانقلاب که عمدتا سطح علمی پائینی هم دارند، در حال بازگشت به دانشگاه هستند.


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه تاکید کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه علامه و پایگاه های دانشکده ای آن، به عنوان نیروهای انقلابی دانشگاه، قطعا پیگیر این موضوع خواهند بود و در گام اول با تعامل با مسئولان دانشگاه نسبت به رفع اینگونه مشکلات اقدام خواهند کرد. البته بسیج دانشجویی در جریان برخی رفتارهای دوگانه مسئولین جدید دانشگاه هم هست که البته در این مقطع زمانی حکم به ظاهر و فقط به عنوان یک چشم رصدگر در دانشگاه ها تحولات پیگیری خواهد شد.


سعید سلیمانی همچنین با گرامیداشت حماسه نهم دیماه افزود: یوم الله 9دی ضامن حرکتهای پیشبرنده نظام در آینده خواهد بود.


وی ادامه داد: ورود به مرحله جامعه اسلامی الزاماتی دارند که از جمله آن جاری شدن نظریه "امام-امت" در جامعه است؛ نه دی نمادی از تجلی و عملیاتی شدن این نظریه است. هر چه امت با امام همراهی کند، هم امت به توفیقات خواهد رسید و هم امام تجلی بیشتری خواهد داشت.


سلیمانی افزود: حماسه 9 دی، پیوند همیشگی ارزش های حسینی و ارزشهای انقلاب اسلامی را متجلی و تثبیت کرد.


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه با هشدار نسبت به بازگشت عناصر فتنه گر به دانشگاهها گفت: فتنه گران در سال 88 با برنامه ریزی های خود از گذشته و کادرسازی منافق‌گونه احزاب شکست خورده سیاسی در دانشگاه ها شکل گرفت؛ در فتنه 78 هم در یک اشتباه محاسباتی خیزش‌گاه خود را دانشگاه قرار دادند.

وی افزود: در دوره جدید، فتنه‌گران با امید به پاک شدن حافظه تاریخی امت و امید واهی به عوض شدن نگاه حاکمیت به جریان 88، جان تازه ای گرفته اند و برنامه ریزی های خودشان را در عرصه عملیاتی پیاده سازی میکنند.

سلیمانی با هشدار نسبت به اینکه این جریان همانند گذشته، محیط آرمانگرای دانشجویی را بهترین مامن برای حرکتهای مرموز خود میداند، گفت: تلاش برای تصدی جایگاه های اجرایی وزارت علوم و مناسب اصلی دانشگاه ها در دستور کار آنهاست که امید میرود با هوشیاری دولت و اقدام به موقع مجلس شورای اسلامی، مسیر اصلاح گردد. البته فضای دانشجویی آمادگی مقابله با هر گرد و خاک فتنه گران را در دانشگاه دارد.


وی در پایان گفت:اصرار این جریان به حرکات رادیکال در دانشگاه ها در حال افزایش است. تلاش برای دو قطبی سازی و اثبات خود به وسیله نفی دیگران، راهبرد اصلی فتنه گران خواهد بود تا بتوانند عقبه تشکیلاتی خود را کامل نمایند و فرآیند تشکل سازی در دانشگاه ها را کلید بزنند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین