اخبار آرشیوی

محمدرضا نجفیمنش

عضو انجمن قطعه‌سازان در گفتگو با «نسیم» با اشاره به جایگاه بانک‌ها در بین رتبه‌های نخست شرکت‌های برتر، گفت: کشور به جای "تولید محور" بودن، "مالی محور" شده و سیستم بانکی هنوز به این جمع‌‌بندی نرسیده‌ که باید زمینه رشد و شکوفایی صنعت را فراهم کند و کمتر به فکر کسب درآمد باشد

محمدرضا نجفی‌منش با اشاره به درخواست‌های کشورهای خارجی برای سرمایه‌گذاری در خودروسازی ایران، اظهارداشت: وزارت صنعت اعلام کرده که صادرات 30 درصد تولید صورت گرفته در داخل شرط تولید هرگونه همکاری و تولید خودرو جدید است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لغو تحریم صنعت خودرو، افزود: البته باید توجه داشت که هنوز تحریم دربخش‌هایی همچون نقل و انتقال پول یا فولاد برقرار است و بخش کوچکی از مشکلات صنایع رفع شده بنابر این نباید زیاد خوش خیال باشیم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین