اخبار آرشیوی

علی یزدانی

یزدانی، معاون مدیریت منابع انسانی وزارت صنعت در نشست خبری از برگزاری نوزدهمین مراسم روز ملی صنعت و معدن در ۱۰ تیرماه با محوریت سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: در این همایش ۱۵۰۰ نفر از فعالان صنعت و معدن حضور خواهند داشت

به گزارش خبرنگار «نسیم»، وی در این نشست خبری در ساختمان مرکزی وزارت صنعت افزود:‌ پنج کارگروه اطلاع‌رسانی، اجرایی، انتخاب واحد نمونه صنعتی، معدنی و معرفی طرح‌های نمونه به منظور برگزاری مراسم این روز از دو هفته قبل کار خود را آغاز کردند.

وی در معرفی این کارگروه‌ها گفت: کارگروه فرهنگی، تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی با محوریت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی؛ کار گروه اجرایی با محوریت خانه صنعت و معدن ایران؛ کارگروه انتخاب واحدهای نمونه صنعتی با محوریت معاونت امور صنایع؛ کارگروه انتخاب واحدهای نمونه معدنی با محوریت خانه معدن ایران همچنین در سال جاری کارگروه صنوف تولیدی در بخش پشتیبانی و خدمات فنی و مهندسی در ستاد روز ملی صنعت و معدن سال 93 فعالیت می‌کنند.

یزدانی در ادامه یادآور شد: تبیین فعالیت‌ها بخش صنعت، معدن و تجارت کشور، بیان مشکلات بخش خصوصی، استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها‌ی بخش صنعت، معدن و تجارت کشور برای تحول و پویایی این بخش‌ها در حضور مسئولین مدعو روز ملی صنعت، معدن و تجارت توسط تشکل‌های مختلف صنعتی، معدنی و تجاری مطرح می‌شود.

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌ها در ادامه گفت: با تشکیل دبیرخانه دایمی روز ملی صنعت و معدن در خانه صعت و معدن ایران با هدف؛ استمرار فعالیت‌ها، پی‌گیری خواسته‌های بخش خصوصی و در نهایت تحقق بخش عمده‌ای از انتظارات و رفع نگرانی‌های آنان را دنبال می‌کند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین