اخبار آرشیوی

محمدباقر قالیباف شهردار تهران در جمع خبرنگاران

شهردار تهران در جمع خبرنگاران: با افتتاح تونل امیرکبیر به طول سه کیلومتر امکان دسترسی شهروندان از محدوده بازار به بزرگراه امام علی(ع) فراهم شد/ احداث این تونل با نگاه تخلیه بار ترافیکی بازار صورت گرفته است

به گزارش خبرنگار «نسیم»، محمد باقر قالیباف در مراسم افتتاح تونل امیر کبیر، با بیان اینکه "این تونل مسیری برای ورود خودروهای شخصی به بازار ندارد"، اظهارداشت: در آینده نزدیک شبکه حمل و نقل عمومی امکان دسترسی به بازار را از طریق این تونل فراهم می‌کند
قالیباف همچنین با اشاره به ساخت و سازهای صورت گرفته در منطقه 22 تهران و محدوده شمال بزرگراه همت و شهید خرازی، افزود: با هرگونه ساخت و ساز خارج از چارچوب طرح تفصیلی برخورد می کنیم. منطقه 22 تهران قبلا منطقه برخودار نبود اما با تمهیدات صورت گرفته به منطقه برخودار تبدیل شده است. ساخت و سازهایی که هم اکنون در این محدوده صورت می‌گیرد در حوزه خدماتی است.

کلمه های کلیدی

اخبار مرتبط

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین