اخبار آرشیوی

مازیار حسینی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران

معاون فنی و عمرانی شهردار تهران: تونل امیرکبیر یکی از امن‌ترین تونل‌های تهران است/ در طول این تونل ۹ دسترسی خروجی وجود دارد/ اگر خودرویی در طول مسیر به هر دلیلی متوقف شود خود به خود دوربین‌های نظارتی روی آن زوم شده تا موضوع سریعتر مورد برسی قرار گیرد

به گزارش خبرنگار «نسیم»، مازیار حسینی در مراسم افتتاح تونل امیرکبیر با بیان اینکه شهرداری تهران با توجه به منویات رهبری مدیریت جهادی را در دستور کار قرار داده است، گفت: با احداث تونل امیر کبیر گلوگاه ترافیکی بازاراز بین رفت.
همچنین به دلیل سست بودن خاک منطقه به اجبار از روش‌های مختلف ایمنی ساخت استفاده کردیم تا حادثه‌ای برای 900 نفر نیروی که در این تونل مشغول به کار بودند رخ ندهد.
320 هزار متر مکعب مخزن آتش نشانی برای این تونل تعریف شده و برای کل تونل سه مگاوات برق تامین شده است به طوری که اگر برق شرق و غرب تونل قطع شود، می‌توانیم به مدت دو ساعت برق کل تونل را تامین کنیم.

کلمه های کلیدی

اخبار مرتبط

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین