رئیس اتحادیه لوازم الكتریكی: جنس‌های پاكستانی بیكیفیت در بازار ایران فاقد گارانتی هستند

لوازم الکتریکی

درودیان در گفتگو با «نسیم» از قاچاق لوازم الكتریكی چینی از مرزهای پاكستان خبر داد و گفت: این اجناس فاقد گارانتی و خدمات پس از فروش هستند/ مشكل مالیاتی لوازم الكتریكی‌ها حل نشده است

علی‌اصغر درودیان با اشاره به عرضه جنس‌های قاچاق فاقد كیفیت چینی در سطح بازار، گفت: این جسن‌ها به دلیل ورود از مرز پاكستان به جنس‌های پاكستانی در بازار معرف هستند كه نه‌ تنها فاقد هرگونه خدمات پس از فروش و گارانتی هستند بلكه كیفیت آنها بسیار نازل است ولی به دلیل قیمت پایین‌شان مورد استقبال مصرف‌كنندگان ایرانی قرار گرفته‌اند.

وی با بیان اینكه بازرسین اتحادیه از قدرت اجرایی لازم در مقابله با عرضه كالای قاچاق برخوردار نیستند، افزود: دستگاه مسئول در این زمینه سازمان حمایت مصرف‌كنندگان و تولید‌كنندگان است.

رئیس اتحادیه لوازم الكتریكی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینكه مشكل مالیات كماكان به قوت خود باقی است، گفت: به رغم جلسات برگزار شده، مسئولان سازمان امور مالیاتی مدام در حال زمان سوزی هستند و هیچ روشن‌گری از سوی آنها صورت نمی‌گیرد.

به گفته وی، بر اساس قانون صنف لوازم الكتریكی و برقی در گروه "ج" مالیاتی قرار داشته و مشمول پرداخت مالیات بر ارزش افزوده نیستند در حالیكه امسال سازمان امور مالیاتی بدون اینكه هیچ ابلاغ رسمی در این خصوص داشته باشد گروه این صنف را بند "ج" به "الف" تغییر داده است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین