۱۴ هزار دانشجو در دوره آموزشی خط امام(ره) شرکت می‌کنند

ودود حیدری، رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور

رئیس سازمان بسیج دانشجویی افزود: به دنبال این هستیم که دانشجوی بسیجی امروز، اشراف حداکثری در اندیشه‌های امام پیدا کند؛ چرا که این اشراف، اشراف بر روی گفتمان انقلاب اسلامی را به دنبال خواهد داشت

به گزارش «نسیم»، به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی، محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور با اعلام برگزاری 32 دوره استانی خط امام (ره( در 32 استان کشور و برگزاری 4 دوره متمرکز در شهرهای مشهد و تهران گفت: به دنبال این هستیم که دانشجوی بسیجی امروز، اشراف حداکثری در اندیشه‌های امام پیدا کند؛ چرا که معتقدیم اشراف بر روی اندیشه‌های امام(ره)، اشراف بر روی گفتمان انقلاب اسلامی را به دنبال خواهد داشت.

 
به گفته وی این دوره‌ها تحت عناوین خط امام(ره) مسئولین بسیج دانشجویی، خط امام(ره) مسئولین سیاسی، خط امام(ره) مسئولین فرهنگی و خط امام(ره) مسئولین سازندگی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های سراسر کشور در شهریور ماه برگزار خواهد شد که خط امام (ره)مسئولین بسیج دانشجویی در قالب 3 دوره یک هزار نفره خواهر و برادر در مشهد و خط امام(ره) مسئولین سیاسی، فرهنگی و سازندگی در آبعلی تهران به انجام خواهد رسید.
 

محمد ودود حیدری تعداد بسیجیان دانشجوی شرکت کننده در دوره های آموزشی تشکیلاتی خط امام (ره)  را 14 هزار نفر اعلام نمود و راه خروج از بن‌بست‌های فرهنگی، سیاسی و فکری و وحدت حول محور ولایت را اشراف بر نگاه‌های اندیشه‌ای امام (ره) دانست و افزود: معتقدیم تنها راه صیانت از مسیر درست انقلاب اسلامی اشرافیت حداکثری بر اندیشه‌های امام(ره) در قالب خط امام(ره) است

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین