برنامه‌های فرهنگی ویژه‌ای برای کاروان اعزامی به اینچئون تدارک دیده شده است

عبدالحمید احمدی

مشاور عالی وزیر و معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان ضمن بیان این مطلب، از تشکیل کمیته کاری بین وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک خبر داد

به گزارش «نسیم»، عبدالحمید احمدی در نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک با وزیر ورزش و جوانان گفت: در نظر داریم پیش از اعزام کاروان ورزشی ایران به بازی های آسیایی، چند برنامه فرهنگی را برای اعضای این کاروان، داشته باشیم که پیش بینی می کنیم این برنامه ها مرداد و شهریور ماه برگزار شود.
معاون فرهنگی،آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان ادامه داد : یک سری فعالیت های فرهنگی، هم اکنون در حال برگزاری است و تعدادی دیگر را در دل بازی ها انجام خواهیم داد ضمن این که این فرصت را داریم که در زمان برگزاری بازی ها و به ویژه در دهکده بازی ها برنامه هایی را اجرایی کنیم  .
وی برگزاری مراسم بدرقه خوب و تاثیر گذار را  موجب ارتقاء روحیه کاروان اعزامی به بازی های آسیایی دانست و گفت : امیدواریم در این خصوص بتوانیم برنامه های اثر گذاری را داشته باشیم .
عبدالحمید احمدی با مهم خواندن نقش رسانه ها گفت:در این بخش دو کار را دنبال خواهیم کرد، یکی ایجاد روحیه امید و همدلی بین مردم و کاروان اعزامی و دیگری بهره گیری از ظرفیت خبری خبرنگاران است. هدفمان این است تا با برگزاری جلسات توجیهی از ظرفیت حرفه ای همکاران رسانه ای در جریان بازی های آسیایی بیشتر استفاده کنیم.
 وی در خصوص شعار کاروان اعزامی ایران به بازی های اینچئون  افزود : تکلیف این موضوع را به زودی مشخص خواهیم کرد .

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین