معاون وزیر نفت: پروژه‌های اولویت‌دار با افزایش ظرفیت گاز انجام می‌‌شود

گاز رسانی

حمیدرضا عراقی با اشاره به افزایش ۱۰۰ میلیون متر مکعبی ظرفیت تولید گاز در کشور افزود: برای انتقال این میزان گاز باید پروژه‌‌هایی اجرایی شود که یکی از موضوعات مهم در حال پیگیری، تشخیص اولویت‌های اصلی است

به گزارش «نسیم» وی افزود: در این راستا به منظور اجرای سریعتر پروژه ها برای بعضی پیمانها مفارقت نامه تهیه شد تا بتوانیم پروژه ها را جداگانه به پیمانکار سپرده و سریعتر آنها را اجرایی نماییم.

 وی همچنین به حمایت های وزارت نفت از لوله سازان اشاره و افزود: به منظور تامین لوله های مورد نیاز برای اجرای پروژه های گازرسانی در کشور، مقرر شد از محل درآمدهای نفتی، ورق به کشور وارد و در اختیار لوله سازان برای تامین لوله های مورد نیاز صنعت گاز قرار گیرد.

 مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران خاطرنشان کرد:با وجود این افزایش تولید چنانچه بهینه سازی مصرف در کشور نهادینه نشود همواره با کمبودگاز مواجه خواهیم بود، بنابراین در این زمینه پروژه های مختلفی را به منظور کاهش مصرف انرژی در کشور تعریف نمودیم که امیدواریم با اجرای این پروژه ها تا حد زیادی مصرف انرژی در کشور کاهش یابد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین