"کمیسیون بهداشت مسئول پیگیری قرائت گزارش بنزین در صحن علنی است"

پمپ بنزین

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «نسیم»، از عدم قرائت گزارش سازمان محیط زیست پیرامون آلاینده بودن بنزین تولید داخل در صحن علنی مجلس ابراز بی اطلاعی کرد

"چندی پیش، حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، پیرامون آخرین وضعیت گزارش‌ بنزین‌ پتروشیمی‌ها، گفته بود که ما حدود یک ماه یا یک ماه و نیم است که این گزارش را به رئیس مجلس داده‌ایم؛ در واقع رئیس مجلس از کمیسیون بهداشت و درمان خواست که گزارشی پیرامون (بنزین پتروشیمی‌ها) تهیه کند که ما نیز این گزارش را تهیه کردیم و اگر آنها صلاح دانستند در صحن قرائت خواهد شد و هر اقدام دیگری نیز لازم بود انجام می‌شود."

سید مهدی موسوی نژاد، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی درباره  ارایه گزارش بنزین وارداتی یورو 4 از سوی وزارت نفت به کمیسیون انرژی هم گفت که  هیچ گزارش کتبی از سوی این وزارتخانه به کمیسیون انرژی ارایه نشده است.

به گفته وی، بر همین اساس بوده که  تحقیق و تفحص از وزارت نفت و سازمان محیط زیست در دستور کار قرار گرفته که هدف اصلی آن تعین تکلیف آلاینده بودن بنزین تولید داخل و همچنین بنزین وارداتی  است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین