"محیط زیست گزارش کتبی درباره آلایندگی بنزین تولید داخل ارائه نکرده است"

مصف بنزین

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «نسیم» ابراز داشت که گزارش کتبی سازمان محیط زیست پیرامون آلاینده بودن بنزین تولید داخل را ندیده است

"چندی پیش، معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد که اسناد مرتبط با آلودگی بنزین را به مجلس ارائه کرده است و افزود که ما از چند ماه گذشته با حضور درکمیسیون‌های مختلف مجلس از جمله کمیسیون انرژی و اصل 90 مطالب مورد نظر خود را بیان کردیم و خوشبختانه بنزین‌های پتروشیمی آلوده نیز از چرخه خارج شده که موجب بهبود و افزایش هوای پاک شده است.

شمس الله بهمئی در گفتگو با نسیم از حضور مدیران سازمان محیط زیست در کمیسیون انرژی و ارایه گزارش شفاهی پیرامون آلاینده بودن بنزین تولید داخل به اعضای این کمیسیون خبرداد و گفت که صرف اعلام یک فرد نمی توان بر آلاینده بودن یا نبودن بنزین تولید داخل  نظر داد.

به گفته وی، تولید بنزین از ریفرمیت در پتروشیمی ها در آن شرایط زمانی  و برای  گذر از سد تحریم ها ضرورت داشت.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس درباره ارایه گزارش واردات بنزین یورو 4 به کمیسیون متبوع خود هم به شنیده ها اکتفا کرد که وزارت نفت این گزارش را به یکی از اعضای  این کمیسیون ارایه کرده است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین