مدیرمسئول هفته‌نامه نقد حال: تقدیر از این نشریه، نتیجه حضور کیفی در نمایشگاه مطبوعات بود

غلامرضا نوری علا

نوری‌علا افزود: هدف ما حضور کیفی در نمایشگاه بود/ اولویت نقد حال معرفی ظرفیت‌ها و داشته‌های فرهنگی و رسانه‌ای کرمانشاه بود

غلامرضا نوری‌علا، مدیرمسئول هفته نامه نقد حال در گفتگو با «نسیم» با اشاره به اینکه این هفته نامه به عنوان تنها نماینده استان کرمانشاه، به عنوان نشریه و غرفه برتر استانی در نمایشگاه مطبوعات امسال انتخاب و تقدیر شد، عنوان کرد: امسال در انتخاب غرفه‌های برتر معیارهای کیفی اثر بیشتری داشت و تنها به ظواهر و دکور غرفه‌ها توجه نشد. ما غرفه نقد حال را بر اساس نمادهای تاریخی استان کرمانشاه با تاکید بر حفظ میراث "تکیه معاون الملک" طراحی کردیم.

به گفته وی "هفته نامه نقد حال تنها به معرفی توفیقات خود بسنده نکرد و کوشید تا ظرفیت‌ها و داشته‌های تاریخی، فرهنگی و رسانه‌ای استان کرمانشاه را معرفی و تبیین کند. برنامه‌هایی همچون نشست میرجلال‌الدین کزازی به عنوان استاد سخن پارسی در سالن اصلی نمایشگاه که با استقبال گسترده‌ای روبرو شد از جمله این اقدامات بود. ما حتی تلاش کردیم که پذیرایی از مهمانان هم هدفمند باشد و از سوغاتی‌های کرمانشاه استفاده کنیم.

وی التزام ویژه به رعایت اخلاق و پوشش اسلامی توسط همکاران نقد حال را از دیگر ویژ‌گی‌های این نشریه در نمایشگاه برشمرد و با اشاره به ریخت و پاش برخی رسانه‌ها در نمایشگاه گفت: برخی رسانه‌های بیش از 200، 300 میلیون تومان برای غرفه خود هزینه کردند اما هدف ما حضور کیفی در نمایشگاه بود که به لطف خدا از دید مسئولان هم پوشیده نماند. ما این موفقیت را توفیق جامعه رسانه‌ای استان کرمانشاه می‌دانیم و از همه کسانی که برای حضور شایسته نقد حال در نمایشگاه تلاش کردند، سپاسگزاری می‌کنیم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین