سردار شریف: در حال حاضر ثبات در فضای رسانه‌ای ما موج می‌زند

رمضان شریف

مسئول روابط عمومی کل سپاه در همایش بسیج و رسانه استان زنجان گفت: غنی کردن افکار عمومی از محتوای اسلامی، دینی و انقلابی بازدارندگی زیادی درمقابل دشمنان ایجاد می‌کند

به گزارش «نسیم» به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه امروز ( 28 آبان)در همایش بسیج و رسانه استان زنجان با اشاره به ارتباط موضوعی گفتمان ولایت و رسانه، اظهار داشت: این گفتمان ارائه راهکاری برای رسانه‌ها به منظور ارائه عملکرد است.

وی با اشاره به اینکه مؤلفه اصلی در عملکرد رسانه‌ها بازخورد پیام است، گفت: رسانه‌ها باید به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به وقایع قبل از انقلاب که در دنیا در حال رخ دادن بود، تصریح کرد: در این زمان دو گفتمان بر دنیا حاکم بود، اما با پیروزی انقلاب اسلامی معادلات این دو گفتمان به هم ریخت.

سردار شریف با بیان اینکه اصلی‌ترین علت تقابل دشمنان با ایران اسلامی پیاده کردن گفتمان انقلابی و دینی توسط انقلاب اسلامی ایران است گفت: دشمنان ما دوست ندارند این گفتمان جدید که گفتمانی جدی است، در دنیا ترویج شود.

وی با اشاره به برجستگی‌های ویژه گفتمان انقلاب اسلامی، بیان کرد: هیچ گفتمانی قادر به رقابت با این گفتمان نیست.

مسئول روابط عمومی کل سپاه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شکل گیری گفتمان انقلاب اسلامی گفت: امام خمینی (ره) به عنوان بنیانگذار انقلاب اسلامی با ژرف اندیشی، آینده نگری و ظرافت آموزه‌های اسلامی را به بشریت هدیه کرد.

وی از گفتمان انقلاب اسلامی به عنوان گفتمانی الهام بخش یاد کرد و اظهار داشت: علت اصلی ماندگاری این گفتمان، پایداری و بر اساس اصول بودن آن هم چنین بینش عمیق امام خمینی (ره) و رهبری عالمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه مباحث جمهوری اسلامی ایران در 35 سال اخیر همواره در صدر اخبار دنیا قرار گرفته است تصریح کرد: علت این امر گفتمان انقلاب اسلامی و حرف‌های جدیدی است که در قالب آن ارائه می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به مبحث حقوق بشر، افزود: دشمنان تعبیر غلطی از موضوع حقوق بشر دارند و از این طریق در تلاش هستند که ایران را دچار مشکل کنند.

سردار شریف با اشاره به اینکه دشمنان از توسعه و تعمیق گفتمان انقلاب اسلامی در هراسند گفت: به طور قطع خون شهدا، رهبری حکیمانه و همت و همدلی مردم این اجازه را به آنان نخواهد داد.

وی خطاب به اصحاب رسانه با بیان اینکه ایران در گفتمان انقلاب اسلامی کامل بوده و هیچ کمبودی ندارد بیان کرد: باید اصحاب رسانه با جهد و جهاد این پیام را به همگان منتقل کنند.

مسئول روابط عمومی سپاه با اشاره به ظرفیت های انقلاب اسلامی و آموزه‌های آن تصریح کرد: به حمدلله امروز امنیت در ایران اسلامی به بالاترین حد خود رسیده است.

سردار شریف در ادامه به مهندسی دینی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در 35 سال گذشته توسط رهبرانی فقیه و اسلام شناس، در دوران امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اشاره کرد و تصریح کرد کرد: استراتژی جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر رافت، مهربانی و همدلی با مردم است و همین امر موجب پایداری نظام و انقلاب اسلامی شده است.

وی با بیان نقاط ضعف دشمن و اقدامات ارزشمند رسانه‌ها در کشور اضافه کرد: الجزیره و العربیه مخاطب چندانی در برابر رسانه‌های ما ندارند و این امر به علت محتوای غنی رسانه‌های ما است.

سردار شریف در ادامه با تاکید برهم‌افزایی بیشتر رسانه‌ها گفت: در حال حاضر ثبات در فضای رسانه‌ای ما موج می‌زند.

وی با اشاره به هجمه‌هایی که دشمنان علیه مسلمانان انجام می‌دهند، تصریح کرد: دشمن با اقدامات خود امنیت سوریه و عراق را به هم ریخته است.

سردار شریف با بیان اینکه وظیفه رسانه‌ها بیان واقعیات است، افزود:غنی کردن افکار عمومی از محتوای اسلامی، دینی و انقلابی بازدارندگی زیادی درمقابل دشمنان ایجاد می‌کنند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه در پایان با تاکید بر اینکه ایجاد شکاف بین مردم و روحانیت از اهداف دشمنان است، اضافه کرد: نباید اجازه این کار به دشمن داده شود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین