رئیس دانشگاه آزاد قم: بیمارستان دانشگاه آزاد قم احداث می‌شود

دکتر محمد سالار کسرایی

دکتر کسرایی افزود: نیازمند بودجه‌ای بالغ بر ۵۱ میلیارد تومان هستیم تا بیمارستان این دانشگاه احداث و بهره‌‌برداری شود/ راه‌اندازی این بیمارستان باعث حل مشکل درمانی منطقه پردیسان می‌شود

به گزارش خبرنگار «نسیم»، محمد سالار کسرایی ظهر امروز در نشست خبری با اشاره به اینکه ۱۱ هزار و ۱۵۰ دانشجو در ۱۰۸ رشته در چهار دانشکده علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم‌پایه و علوم پزشکی در حال تحصیل هستند، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم به عنوان یکی از دانشگاه‌های جامع کشور محسوب می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از تصویب 54 رشته سال تحصیلی جدید در هیئت‌امنای دانشگاه خبرداد و تصریح کرد: از این تعداد 28 رشته تحصیلی در مقطع دکترا است. مهندسی مکانیک، معماری، برق، عمران، شهرسازی، کامپیو‌تر سخت‌افزار، مهندسی کامپیو‌تر نرم‌افزار، روان‌شناسی تربیتی و روان‌شناسی بالینی از جمله رشته‌های جدید در سال تحصیلی جدید است. طراحی و تدوین برنامه‌ استراتژیک دو ساله یکی از مهم‌ترین اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم است.

کسرایی از  احداث بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم خبرداد و خاطرنشان کرد: دانشکده علوم‌پزشکی از قدیمی‌ترین دانشکده‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم است که برای توسعه و ارتقای سطح آن نیازمند بودجه ای بالغ بر 51 میلیارد تومان هستیم تا بیمارستان این دانشگاه احداث و بهره‌برداری شود.‌

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قم راه‌اندازی این بیمارستان را باعث حل مشکل درمانی منطقه پردیسان عنوان کرد و گفت: شهر پردیسان فاقد هرگونه بیمارستان و مرکز درمانی است و این اقدام کمک بسیاری به مردم این منطقه می‌کند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین