مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام: ۱۵۰هزار تن مرغ تا پایان امسال در کشور ذخیره می‌شود

مرغ

یاسایی در خوزستان افزود: در زمینه گوشت قرمز هم با توجه به تعادل موجود در میزان عرضه و تقاضا در بازار از نظر ذخیره سازی وظیفه‌ای به شرکت پشتیبانی امور دام واگذار نشده است

به گزارش «نسیم» مصطفی یاسایی روز دوشنبه در حاشیه آیین معرفی مدیرعامل جدید شرکت پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به نیاز بازار از این میزان مرغ ذخیره سازی شده تا پایان سال به تدریج و متناسب با تقاضا مرغ به بازار مصرف عرضه خواهد شد.

یاسایی گفت: در زمینه گوشت قرمز هم با توجه به تعادل موجود در میزان عرضه و تقاضا در بازار از نظر ذخیره سازی وظیفه ای به شرکت پشتیبانی امور دام واگذار نشده است.

وی اظهار کرد: اما در حد ذخیره سازی حدود 10هزار تن گوشت قرمز منجمد برای تامین نیاز و مصرف مردم تا پایان امسال وارد کشور خواهد شد.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام همچنین ازعرضه 12هزار تن مرغ در سبد حمایتی افراد زیر پوشش سازمان های حمایتی اعم از کمیته امداد و بهزیستی خبر داد و گفت: هماهنگی های لازم در این زمینه با نهادهای ذیربط انجام شده است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین