نماینده جهرم: این شهرستان ارائه‌دهنده خدمات درمانی به ۵۰۰ هزار نفر از مردم جنوب فارس است

 رضایی نماینده جهرم

رضایی افزود: نوع نگاه وزارت بهداشت به این شهرستان باید بر اساس جمعیت منطقه باشد/ امکانات بیمارستان "خفر" با توجه به قرارداشتن آن در مسیر ترانزیت مرکز به جنوب کشور باشد

به گزارش خبرنگار «نسیم»، محمدرضا رضایی در بازدید از بیمارستان بخش خفر جهرم با اشاره به جمعیت 50 هزار نفری خفر بیان داشت: بیمارستان خفر با توجه به اینکه در مسیر ترانزیت مرکز به جنوب کشور قرار گرفته است، می‌تواند به عنوان بیمارستانی که نه تنها مردم خفر بلکه برای جمعیت زیادی که از این مسیر عبور می‌کنند کاربرد داشته باشد.

نماینده جهرم با بیان اینکه بیمارستان خفر در ابتدا یک بیمارستان درمان بستر بود، گفت: این بیمارستان با پیگیری‌هایی که انجام شد امروز به عنوان یک بیمارستان 40 تخت‌خوابه مصوبه وزارت بهداشت و درمان است که در یک‌سال پیش افتتاح شده است، تلاش شده است متخصصینی که در شهر جهرم به مردم خدمات درمانی ارائه می‌دهند به بیمارستان خفر نیز اعزام شوند که در حال حاضر نزدیک به 15 متخصص در رشته‌های داخلی، اطفال، زنان، بیهوشی، جراحی و قلب پاسخگوی مراجعات مردم هستند.

وی از برنامه راه‌اندازی اتاق عمل و بخش دیالیز بیمارستان خفر خبر داد و بیان کرد: در برنامه توسعه این بیمارستان پیش‌بینی شده است که همه نیازهای بهداشت و درمان منطقه پوشش کامل داده شود و با راه‌اندازی کامل بخش‌های مختلف و مقیم شدن متخصصین به راحتی خدمات درمانی به مردم ارائه شود، ساختمانی جدید به منظور اورژانس طراحی و کامل شده است که به‌زودی شاهد افزایش فضای اورژانس بیمارستان می‌شویم.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه شهرستان جهرم عملاً به جنوب استان فارس خدمات ارائه می‌دهد، بیان داشت: با وجود جمعیت 250 هزار نفره جهرم، به علت کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی در این شهرستان، مردم جنوب استان فارس نیز به بیمارستان‌های جهرم مراجعه می‌نند و ما تقریباً پذیرای 500 هزار نفر جمعیت جنوب فارس هستیم و از وزارت بهداشت انتظار داریم با این جمعیت به جهرم نگاه کند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین