معاون حقوقی مخابرات: تعرفه‌های تلفن و دیتا بازنگری می‌شود

مخابرات

لواسانی افزود: بازنگری از این جهت اهمیت دارد که ارائه خدمات مخابراتی خوب نیازمند تصمیم‌گیری صحیح در این بخش است که برنامه‌های متعددی برای سال ۹۴ در دست اجرا داریم

 به گزارش «نسیم»، سیامک لاری لواسانی درباره برنامه‌های معاونت حقوقی و تنظیم مقرات مخابرات برای سال جدید اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مهم در سال جدید، بازنگری در تعرفه‌های تلفن ثابت و دیتاست.

وی افزود: بازنگری از این جهت اهمیت دارد که ارائه خدمات مخابراتی خوب نیازمند تصمیم‌گیری صحیح در این بخش است که برنامه‌های متعددی برای سال 94 در دست اجرا داریم.

او خاطر نشان کرد: برنامه دیگر، پرداختن به آموزش کارکنان است. مکاتباتی با مرکز آموزش انجام شده تا با کمک استادان بزرگ این رشته، دانش حقوقی همکاران این معاونت بروز شود.

تغییر و تحول اساسی در عملکرد بخش حقوقی از جمله دیگر مضامین برنامه‌ای سال آینده عنوان شد و لواسانی درباره ضرورت چنین کاری گفت: هم‌اکنون برای هر تصمیم‌گیری و مصوبه‌ای، محال است که استعلامی از بخش حقوقی نداشته باشیم یعنی باید به صورت تکنیکی و حرفه‌ای کار کنیم و پاسخگو باشیم .

وی عنوان کرد: علاوه بر آن، شورای راهبردی حقوقی‌های کشور را در دفتر حقوقی تشکیل داده‌ایم تا انسجام و تعامل بیشتری بین تمامی کارکنان حقوقی در سراسر کشور به منظور تبادل اخبار و گزارش‌های روز ایجاد شود.

او با بیان اینکه چند جزوه با عناوین نگاه حقوقی در مخابرات و اقتصاد و قوانین مخابراتی تهیه و تدوین شده است، ابراز کرد: این کار به این دلیل انجام شده تا پس از این، پایش و اصلاح روش‌ها بر مبنای استانداردها و مدل‌های بین‌المللی صورت پذیرد. همچنین پورتال این معاونت در حال تکمیل است تا بازخوردها را سنجیده و تصمیمات به موقع اتخاذ گردد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین