معاون پشتیبانی امور دام: احتمال افزایش قیمت مرغ به کیلویی ۱۰ هزار تومان هم وجود داشت

گوشت مرغ

عباس والوزی افزود: عرضه ۸۵۰۰ تنی گوشت مرغ منجمد در بازار سبب شد رشد قیمت‌ها به شدت کند شود، چراکه اگر این اتفاق نمی‌افتاد چه بسا قیمت گوشت مرغ به کیلویی ۱۰ هزار تومان هم می‌رسید

به گزارش ‌«نسیم»، وی تصریح کرد: مردم فرهنگ مصرف گوشت مرغ منجمد را ندارند، در حالی که هیج تفاوتی بین گوشت مرغ منجمدی که از تولید‌کنندگان داخلی خریداری شده با محصولی که در بازار به صورت گرم عرضه می‌شود وجود ندارد. بلکه با توجه به شرایط و استاندارد‌های خرید گوشت مرغ و مراحل ذبح، بسته‌بندی، سردخانه‌ها و عرضه آن به بازار، کیفیت گوشت مرغ منجمد بعضا از محصولی که در بازار عرضه می‌شود، بهتر است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین