نعمت‌زاده: طرح‌های فولادی در ابتدای سال آینده به بهره‌برداری می‌رسند

نعمت زاده

وزیر صنعت گفت: طرح آلومینیوم جنوب که در سال جاری به بهره‌‌برداری رسید از اقدامات مهم وزارتخانه در سال جاری بود که امیدواریم با رفع مشکلات پیش رو بیش از پیش به این بخش کمک شود

به گزارش «نسیم» محمدرضا نعمت‌زاده در نشستی با صنعتگران شهرستان شاهرود اظهار کرد: مبارزه با رشد تورم و رفع تحریم‌ها، اولویت اول دولت تدبیر و امید در طول یکی - دو سال اخیر بوده که در بحث تورم به یک ثبات نسبی در کشور رسیده‌ایم.

وی از نمایندگان مردم خواست که دولت را در به نتیجه رساندن مذاکرات یاری کنند.

نعمت‌زاده با تقدیر از فعالان بخش صنعت و تولید افزود: فعالان این بخش با وجود شرایط سخت تحریم، نبود تجهیزات لازم و مشکلات ارزی و بانکی، کار تولید را در طول سالیان اخیر به بهترین نحو ممکن انجام داده‌اند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت از صنعتگران و معدن‌کاران خواست با توجه به شرایط امروز با تمام توان و امید به ادامه تولید و کار بپردازند.

نعمت‌زاده با بیان اینکه بار اصلی در این شرایط به دوش بخش خصوصی است، تصریح کرد: دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را در حمایت از بخش خصوصی خواهد کرد.

این عضو کابینه همچنین گفت: شرکت‌ها و واحدهای دولتی نیز با وجود محدودیت‌ها و تحریم‌ها موظفند با جدیت و تلاش بیشتری به تولید بپردازند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن تجلیل از سرمایه گذاران بخش صنعت و معدن به ویژه صنعتگران و فعالان معدنی شاهرود که در این نشست به طرح مشکلات و موانع پیش روی خود پرداختند، افزود: شنیدن مشکلات به هیچ عنوان باعث تکدر نمی‌شود، بلکه باید به این مهم بپردازیم که چرا این مشکلات در کشور به وجود آمده است.

نعمت‌زاده با تقدیر از واحدهای تولیدی استان سمنان گفت: این فعالان با وجود شرایط سخت تحریم نیز در حال حاضر ۵۰ درصد تولیدات خود را صادر می‌کنند که این مهم به رونق اقتصاد در کشور کمک زیادی می‌کند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین