اخبار جنگ داخلی سوریه (۵)

پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶

مهم‌ترین رویدادهای ۲۴ ساعت گذشته جهان

خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخبار و اتفاقاتی که در ۲۴ ساعت گذشته در رسانه‌های جهان بازتاب داشته‌؛ از پاکسازی بیش از ۸۵ درصد سوریه از تروریست ها گرفته، تا درخواست نخست‌وزیر بنگلادش برای بازگشت پناهجویان مسلمان میانماری به کشورشان را در این کلیپ خواهید دید.

نشریه "ویک":چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵

آمریکا در سوریه با خودش می‌جنگد!

نشریه "ویک" نوشت: در سوریه، نظامیان "میانه رو" که توسط سازمان سیا حمایت می‌شوند، با نظامیان کرد که از سوی پنتاگون تجهیز شده و آموزش می‌بینند، می‌جنگند؛ مداخله آمریکا در این کشور فقط یک کمپین نظامی پرهزینه، بی هدف و بی حاصل است.

چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

طرح جایگزین در صورت شکست مذاکرات صلح سوریه چیست؟

فارین پالیسی: احتمال دست یابی به توافق نامه صلح از طریق مذاکرات بسیار بسیار کم است؛ هیچ راه حلی برای آینده نزدیک وجود ندارد و داعش نیز به صورت گسترده بمباران نخواهد شد.

چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳

حسن شمشادی: مردم سوریه بهتر از همه می‌دانند چه کسی کشورشان را نجات داد

باسابقه‌ترین خبرنگار ایرانی در سوریه در گفتگوی تفصیلی با «نسیم»: یکی از بهترین مشاوره‌های ایران، طراحی عملیات در مناطق غیرنظامی به منظور کاهش تلفات مردمی بود/ تروریست‌های وارداتی وقتی به کشورهای خود بازگردند، بیکار نخواهند نشست

جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳

سازمان ملل: تلفات جنگ داخلی سوریه از 190 هزار فراتر رفت

به گزارش خبرگزاری رویترز، این سازمان در بیانیه‌ای اعلام کرد؛ تعداد کشته‌‌های جنگ داخلی در سوریه که از سال 2011 آغاز شده است،‌ تا پایان ماه آوریل به 191369 نفر رسیده است

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین