اخبار گفتگوی تلویزیونی (۱۷)

چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

حاشیه‌های فضای مجازی در چند روز گذشته

در روزهای گذشته فعالان فضای مجازی به موضوعات مختلفی چون گفتگوی تلویزیونی رئیس‌جمهور و سالروز اسارت و شهادت شهید محسن حججی تا مأموریت جنگ روانی دشمن درباره اعتراضات مردم پرداختند.

سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

گزیده‌ای از گفتگوی تلویزیونی روحانی با مردم

حسن روحانی شب گذشته در گفتگویی زنده درباره موضوعات مهم این روزهای کشور مانند مشکلات ارزی، ناآرامی‌های و اغتشاشات سال گذشته و تحریکات دشمنان، مذاکره با آمریکا و ... با مردم صحبت کرد که بخش‌های از این گفتگو را مشاهده می‌کنید.

روحانی در گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم:سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

مذاکره همزمان با تحریم معنا ندارد

رئیس جمهور گفت: اجازه نمی دهیم منافع و حقوقمان زیر پا گذاشته شود و در برابر حرف زور خواهیم ایستاد. روند منطقه به سمت امن‌تر شدن است.

در برنامه زنده حالا خورشید مطرح شدسه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

نظرات مردم درباره گفتگوی تلویزیونی دیشب رئیس‌جمهور!

رضا رشیدپور در برنامه زنده "حالا خورشید" گوشه ای از نظرات مردم درباره گفتگوی تلویزیونی شب گذشته رئیس جمهور را بیان کرد و نسبت به انتقادات علیه خودش پاسخ داد.

حاشیه‌ای بر سخنان تامل برانگیز رئیس جمهور در گفتگوی تلویزیونی با مردم؛دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵

آقای روحانی باور کنید واقعیت دولت چیز دیگری است

در کابینه‌ای که وزرایش آنقدر با هم اختلاف دارند که عملا توان مدیریت اختلافات توسط ریاست آن هم ممکن نیست و تجربه ثابت کرده تاب انتقاد از هم را ندارند، ایده تشریک مساعی و هم‌افزایی بیشتر یک ژست است تا واقعیت!

پاسخ ۳۰۰ نخبه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به نظرخواهی «نسیم آنلاین»: "رئیس‌‌جمهور امشب درباره چه موضوعاتی صحبت کند؟"یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵

فقر و بیکاری، سرنوشت برجام و مفاسد اقتصادی در صدر مطالبات نخبگان

300 نخبه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با پاسخ به نظرخواهی «نسیم آنلاین» پیشنهادات خود را برای موضوعات سخنرانی امشب رئیس‌جمهور مطرح کردند.

دستاورد سازی برای برجام با دستکاری آمار واردات و صادارتیکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵

روحانی آمار صادرات غیر نفتی دولت احمدی‌نژاد را کاهش داد +جدول

اگر آمار میعانات گازی همچون روال همیشگی در آمار صادرات غیرنفتی ذکر می‌شد، اولا رقم صادرات غیرنفتی دولت احمدی‌نژاد بالاتر می‌آمد و ثانیا تراز تجاری 4 ماهه اول 94 هم مثبت می‌شد.

یادداشت «نسیم آنلاین»: پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵

چند ابهام درباره اعداد و ارقامی که روحانی سه شنبه شب به مردم گفت!

بررسی جوانب اقتصادی گفتگوی شامگاه دوازدهم مردادماه رییس‌جمهور با مردم، حاوی نکات ارزنده و جالب و بعضا قابل تاملی بود.

انتظار دیگری بودپنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵

جای خالی پرسش‌های مردم در گفتگوی تلویزیونی رئیس‌جمهور

اظهارات رئیس‌جمهور در گفتگوی زنده تلویزیونی با واکنش منفی و سرد روزنامه‌های زنجیره‌ای حامی دولت نیز مواجه شد، این روزنامه‌ها ضمن انتشار اظهارات رئیس‌جمهور از وی به دلیل عدم شفافیت لازم و نیز بیان نکردن ناگفته‌ها(!) انتقاد کردند!

واکنش ۱۰ اقتصاددان به اظهارات دیشب رئیس‌جمهور، در گفتگو با «نسیم آنلاین»:چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵

خام‌فروشی پس از برجام افتخار ندارد

حسن روحانی شب گذشته و بعد از حدود 5 ماه به رسانه ملی آمد تا با مردم سخن بگوید. همه منتظر بودند تا رئیس جمهور جدیدترین اظهارات خود را در زمینه مسائل مختلف به خصوص در حوزه اقتصادی به زبان بیاورد.

رئیس‌جمهور در گفتگوی زنده تلویزیونی:سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵

آمریکا به تعهدات خود در برجام پایبند نبوده است

رئیس جمهور با بیان اینکه آمریکا به تعهدات خود در برجام به خوبی پایبند نبوده است، گفت: اگر آمریکایی‌ها با حسن نیت و دقیق برجام را اجرا می‌کردند چه بسا به طرف مقابل اعتماد می‌کردیم و در یک موضوع دیگر هم حاضر بودیم با آنها مذاکره کنیم.

در گفتگو با «نسیم آنلاین» مطرح شد؛ چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

نقد 6 اقتصاددان به اظهارات دیشب روحانی

رئیس جمهور در شرایطی شب گذشته از اقدامات اقتصادی دولت دفاع کرد که اقتصاددانان نظرات متفاوتی را در این زمینه دارند و سخنان روحانی را منطبق بر واقعیتهای اقتصاد ایران نمی‌دانند.

تغییر برنامه در گفتگوی تلویزیونی روحانی؛سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴

رئیس جمهور ساعت 19:15 امشب با مردم تلویزیونی گفتگو می‌کند

با تغییر در زمان گفتگوی تلویزیونی رئیس جمهور با مردم، روحانی که قرار بود بعد از خبر ساعت ۲۱ امشب با مردم سخن بگوید ساعت ۱۹:۱۵ از شبکه اول سیما به طور زنده با مردم سخن خواهد گفت.

سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

نظرخواهی// رئیس‌جمهور امشب در یک گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم صحبت می‌کند، پیشنهاد می‌کنید آقای احمدی‌نژاد چه موضوعاتی را در اولویت این گفتگو قرار دهد/ نظرات شما به دفتر رئیس‌جمهور ارسال می‌شود

یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

گفتگوی زنده تلویزیونی رئیس‌جمور که قرار بود شامگاه یکشنبه بعد از خبر 22:30 شبکه دو پخش شود، لغو شد

چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

رئیس جمهور، یکشنبه 27 شهریور پیش از سفر به نیویورک، در گفتگوی زنده تلویزیونی پس از خبر ساعت 21 شبکه یک سیما، آخرین مسائل داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی را برای مردم تشریح می‌کند

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین