اخبار عباس جعفری دولت آبادی (۱۶)

دادستان تهران:یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶

سه نفر از متهمان ماجرای روز قدس معرفی شدند

جعفری دولت آبادی گفت: سه نفر از متهمان ماجرای روز قدس معرفی شدند.

دادستان تهران:شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶

توهین به رئیس‌جمهور جرم مشهود بود

جعفری دولت‌آبادی گفت: نامه‌ای به فرماندهی پلیس تهران و معاون وزیر اطلاعات ارسال کردم و درخواست شد نسبت به شناسایی عوامل حادثه دیر و اقدام شود.

دادستان تهران خبر دادیکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

وصول 15 هزار میلیارد تومان ردمال و جزای نقدی از متهمان پرونده‌های اقتصادی

دادستان عمومی و انقلاب تهران از وصول ۱۵ هزار میلیارد تومان رد مال و جزای نقدی در پرونده‌های مبارزه با فساد اقتصادی خبر داد.

دادستان تهران از احضار متهمان نجومی خبر داد:دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵

فردی که به گفته مقامات دولتی "ذخیره انقلاب" است احضار شد/ احضار ۲۵ متهم پرونده واگذاری املاک

دادستان تهران گفت: این که برخی مقامات دولتی این افراد را ذخیره انقلاب نامیدند مانع احضار این افراد طبق قانون نخواهد بود و تاکنون از پنج نفر از افراد مرتبط با حقوق‌ها در دادسرا تحقیق شده است.

دادستان تهران:شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵

عملکرد دستگاه‌ها در حوزه فضای مجازی رضایت بخش نیست/ ماجرای حساب‌های قوه قضاییه سال ۷۳ مطرح شده بود

دادستان تهران در خصوص ادعاهای ضد انقلاب در مورد حساب‌های قوه قضاییه، اظهار داشت: نخستین بار در سال 73 و در زمان ریاست حجت‌الاسلام رازینی رئیس کل وقت دادگستری استان تهران، در دوران روسای سابق و اسبق قوه قضاییه حساب‌های مورد نظر با رعایت موازین شرعی و قانونی و اخذ مجوزهای لازم به نام قوه قضاییه افتتاح شد.

دادستان تهران:یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵

لزوم نظارت بر مراکز اصلی تولید و عرضه لباس‌های غیرمتعارف/ تشکیل پرونده قضایی برای دو زن ورزشکار

جعفری دولت‌آبادی عدم واکنش نسبت به برخی رفتارهای ناشایست از جمله حضور دو زن در مسابقات غیر رسمی ورزشی خارجی با پوشش نامناسب و خلاف موازین را مورد انتقاد قرارداد و از تشکیل پرونده در این خصوص برای دو نفر زن مذکور خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران خبر دادشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵

پرونده مرتضوی به زودی به دادگاه اعاده می‌شود/ نقد توسط مطبوعات آزاد؛ اما مقابله با نظام، جرم است

دادستان تهران با اشاره به ضرورت مدیریت پرونده‌های قدیمی و مهم و رفع موضوع اطاله دادرسی از این پرونده‌ها گفت: پرونده سعید مرتضوی با رفع نواقص به زودی به دادگاه اعاده خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران:سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵

جابه‌جایی 2 هزار میلیاردی از طریق وکالت در پرونده "زنجانی"/ تشکیل یک میلیون و 83 هزار پرونده در دادسرای تهران طی دو سال گذشته

دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: در پرونده بابک زنجانی حدود دو هزار میلیارد تومان از اموالش از طریق وکالت جابه‌جا شده است.

شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵

8 تهیه کننده کلیپ‌های مبتذل موسیقی در تهران دستگیر شدند

هفته گذشته ۸ نفر از تهیه کنندگان کلیپ‌های مبتذل موسیقی‌ که کلیپ‌هایشان در شبکه معروف ضد انقلاب پخش می‌شد در تهران دستگیر شدند.

دادستان تهران خبر دادیکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

کاهش آمار جرائم اطفال و تعداد مددجویان کانون اصلاح و تربیت/ تبعیض در دستگاه قضا وجود ندارد

دادستان عمومی و انقلاب تهران از کاهش آمار جرائم و تعداد کودکان و نوجوانان حاضر در کانون اصلاح و تربیت طی سال‌های اخیر خبر داد و تاکید کرد: در نظام قضایی ایران، در رسیدگی به جرائم افراد، تبعیض وجود ندارد.

دادستان تهران:یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

تبعیض در سیستم قضایی ایران وجود ندارد/ آمار قتل در سال 94 نسبت به 93 رشد نداشت

جعفری دولت آبادی با اشاره به ضرورت نظارت بیشتر خانواده‌ها بر نوجوانان خود با توجه به حادثه ورامین تصریح کرد: پرونده قتل رخ داده در ورامین این پیام را دارد که خانواده‌ها باید نظارت بیشتری بر فعالیت نوجوانان در شبکه‌هایی اجتماعی و همچنین زمانی که آن‌ها در خانه تنها هستند داشته باشند.

دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

تذکر دادستان تهران در خصوص شراب خواری و مرگ ورزشکاران

دادستان تهران گفت: به وزارت ورزش در مورد جرم مشروب خواری برخی تذکر می‌دهیم که متاسفانه اخیراً برخی حوادث و حتی فوت را در پی داشته است.

دادستان تهران:شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵

سیاست‌ها در برخورد با جرایم سایبری متناقض است

دادستان عمومی و انقلاب تهران با بیان اینکه سیاست‌ها در برخورد با جرائم سایبری متناقض است، گفت: جرائم سایبری از آنجایی که هم با تکنولوژی سرکار دارد و هم به تخصص قضایی و نیز همکاری ضابطان وابسته است، نیازمند برنامه‌ریزی ویژه بین دستگاه قضا و همه نهادها است.

دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴

دادستان تهران: به زودی دیگر متهمان حمله به سفارت عربستان شناسایی و دستگیر می‌شوند

دادستان تهران در رابطه با آخرین وضعیت پرونده تعرض به سفارت عربستان اظهار داشت: به زودی الباقی متهمان شناسایی و دستگیر خواهند شد و آن گاه می‌توان نسبت به پرونده تصمیم‌گیری کرد.

شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده فساد بزرگ اقتصادی/2- دادستان تهران: پرونده‌ حاضر، مصداقی از یک باند متشکل و سازمان‌یافته است که با اقدامات مجرمانه‌ در قالب یک شرکت سرمایه‌گذاری، امنیت اقتصادی جامعه را مخدوش کرده است

چهارشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

دادستان تهران در جمع خبرنگاران: شکایت دفتر رئیس جمهور از یک مداح معروف اعلام وصول شد/ یکی از عوامل مستند «ظهور نزدیک است» و متهم هتاکی به فائزه هاشمی بازداشت شده‌اند

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین