اخبار رفع حصر (۶)

دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷

آقای کروبی معلق شده‌اید!

شیخ مهدی کروبی اخیراً نامه‌ای نوشته است که متاسفانه نشان می‌دهد کهولت سن سبب کم‌حافظگی وی شده است. کروبی فکر می‌کند با ادله‌های غیر مستند می‌تواند وقایع تاریخی را تحریف کرده و به‌نوعی تصمیمی را که برای حصرش گرفته شده از این طریق تخطئه کند.

در برنامه جهان‌آرا مطرح شد؛یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶

روحانی موافق حصر بود

سیدعزت الله ضرغامی در برنامه زنده جهان آرا اظهار داشت: در جلسه شورای عالی امنیت ملی برای تصمیم‌گیری درباره حصر سران فتنه، روحانی حضور داشت و موافق حصر بود.

یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵

عارف:‌ پیگیری موضوع حصر را وظیفه خود می‌دانم/ رئیس‌جمهور از مجاری قانونی به دنبال رفع حصر است

رئیس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه پیگیری موضوع حصر را وظیفه خود می‌دانم،‌گفت: رئیس‌جمهور از مجاری قانونی به دنبال این موضوع است.

عارف در جمع خبرنگاران: یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵

از روحانی عبور نخواهیم کرد

رئیس فراکسیون امید در پاسخ به سوالی در خصوص بحث عبور اصلاح‌طلبان از حسن روحانی گفت: باید این سؤال را از کسی این موضوع را مطرح کرده بپرسید تا خودش جواب دهد اما ما مسیری که از سال 92 شروع کردیم را جدیت دنبال می‌کنیم و در این مسیر نه تنها از روحانی بلکه از هیچ‌یک از علاقه‌مندان به انقلاب و کشور عبور نخواهیم کرد.

چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

اخبار آرشیوی

حاشیه جلسه هیأت دولت// نوبخت، سخنگوی دولت: "رفع حصر" در حیطه مسئولیت دولت نیست و اینکه بخواهیم در خصوص آن مصاحبه انجام دهیم کمکی به این موضوع نمی‌کند/ دولت همه اخبار در این مورد را با حساسیت دنبال می‌کند

پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

گزارش// وزن‌کشی سایت‌های جریان فتنه از حامیان "رفع حصر"؛ بعد از گذشت دو هفته دعوت گسترده سایت‌های حامی فتنه برای امضای طومار "رفع حصر"، تنها "10 هزار نفر" از داخل و خارج کشور حاضر به امضا شدند

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین