اخبار بسیج اساتید (۳۳)

در نامه‌ای به دادستان کشور، شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزیر علوم و رئیس کمیسیون آموزش صورت گرفتپنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

درخواست رئیس بسیج اساتید برای تعیین کمیته ویژه علمی جهت بررسی اصالت رساله دکترای "روحانی"

دکتر سهراب صلاحی رئیس سازمان بسیج اساتیدکشور طی نامه سرگشاده‌ای خطاب به دادستان کل کشور، اعضای شورای انقلاب فرهنگی، وزیر محترم علوم تحقیقات و فناوری و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خواستار تعیین کمیته ویژه علمی برای بررسی موضوع ادعای سرقت علمی رساله دکتر روحانی با عنوان « انعطاف پذیری شریعت(احکام اسلامی) شد.

رئیس سازمان بسیج اساتید در واکنش به سخنان روحانی در روز دانشجو:جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵

افکار عمومی منتظر بود رئیس جمهور مسئولیت شکست فاحش برجام را بپذیرد

سهراب صلاحی اظهار داشت: افکار عمومی منتظر بود که رئیس جمهور مسئولیت شکست فاحش برجام را شخصاً و به عنوان رئیس دولت بپذیرد سخنان اخیر رئیس جمهور ولی دل همه دوستاران نظام مقتدر، اما مظلوم اسلامی را به درد آورد.

آیت‌الله علم‌الهدی در اجلاس سالانه بسیج اساتید:پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵

سیاست توسعه تعامل دولت یازدهم، همچون خنجر زهرآگینی است که بر قلب انقلاب زده شد

امام جمعه مشهد گفت: توسعه تعامل همچون خنجر زهرآگینی است که بر قلب انقلاب زده شد و حیثیت اقتدار آفرین انقلاب را گرفت. تمام مبانی توسعه تعامل در دولت یازدهم در حال اجراست، آنچه از حرفش می‌ترسیدیم در عمل داریم می‌بینیم.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در اجلاس سراسری بسیج اساتید: چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵

رئیس‌جمهور به توانمندی شرکت‌های دانش بنیان اعتقاد ندارد

کبکانیان گفت: نظر رئیس جمهوری در ارائه گزارش جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد شرکت‌های دانش بنیان این بود که به جایی نمی‌رسند و پیشنهاد دادند که آنها را در قالب شرکت‌های بزرگ فعال کنیم.

پورابراهیمی در اجلاس بسیج اساتید:سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵

دولت آرزوهای خود را در برنامه ششم نوشته است، نه واقعیت‌های کشور را

رئیس کمیسیون اقتصادی گفت: معدل عملکرد اقتصاد در تمام دنیا به عنوان نرخ رشد اقتصاد مطرح می‌شود که در 5 سال اخیر معدل نرخ رشد اقتصاد ما 1.9 درصد بود، ولی در برنامه ششم متوسط 5 ساله 8 درصد لحاظ شده است، گویا دولت آرزوهای خود را در برنامه ششم نوشته است، نه واقعیت‌های کشور را.

سردار نقدی در هفدهمین اجلاس سالانه سازمان بسیج اساتید:سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵

نفوذی‌ها می‌خواهند ایران را به سوی شیخ‌نشینی با فروش نفت پیش ببرند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه نفتی که دولت می‌فروشد و دلاری که می‌گیرد دوباره به واردات تبدیل می‌شود، گفت: نفوذی‌ها می‌خواهند ایران را به سوی شیخ‌نشینی با فروش نفت پیش ببرند

نایب رئیس سابق مجلس:دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵

دشمن به دنبال رخنه و براندازی نظام است

ابوترابی فرد گفت: امروز دشمن منتظر شکافی کوچک بین وجوه مختلف نظام جمهوری اسلامی ایران است تا بتواند با رخنه در آن برای سلب قدرت و براندازی نظام اقدام کند.

سعید جلیلی:سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵

نگاه و امید به بیرون را باید به نگاه به درون و ظرفیت‌های داخلی تغییر دهیم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در حوزه اقتصادی مشکلاتی وجود دارد که باید برای رفع آنها تنها باید به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی رجوع شود، نگاه و امید به بیرون را به نگاه به درون و ظرفیتهای داخلی تغییر دهیم و برای آنها دستورالعمل داشته باشیم.

معاون پژوهشی بسیج اساتید کشور:یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵

حل مشکلات اقتصادی با تکیه بر خارج اشتباه محض است

معاون پژوهشی و علمی سازمان بسیج اساتید کشور گفت: با نیروی متخصص و توانمندی که در داخل کشور داریم اشتباه محض است که به دنبال راهکار حل مشکلات اقتصادی در خارج از کشور باشیم و باید به متخصصان متعهد خود اعتماد داشته باشیم.

معاون وزیر کشور:یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵

اجرای اقتصاد مقاومتی وظیفه دولت و ملت است

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: برای نهادینه شدن اقتصاد مقاومتی نیاز به هماهنگی و همدلی میان تمام اقشار جامعه است به بیان دیگر نباید اقتصاد مقاومتی را تنها وظیفه ای برای دولت دانست بلکه اجرای اقتصاد مقاومتی وظیفه دولت و ملت است.

رئیس اندیشکده سیاست مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت:شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵

بسیج اساتید بازوی کارشناسی برای ارائه راهکارهای اجرایی اقتصاد مقاومتی است

رئیس اندیشکده سیاست مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت تصریح کرد: بسیج اساتید به عنوان بازوی کارشناسی برای ارائه راهکارهای اجرایی اقتصاد مقاومتی است که باید برای نهادینه شدن اقتصاد مقاومتی و وجوه مختلف آن از تمام ظرفیت‌های نهادهایی مانند بسیج اساتید استفاده کرد.

همزمان با هفدهمین اجلاس سالیانه اساتید بسیجی در مشهد شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵

همایش اقتصاد مقاومتی و جایگاه بین‌المللی شدن قدرت جمهوری اسلامی در مشهد برگزار می‌شود

همزمان با برگزاری هفدهمین اجلاس سالیانه اساتید بسیجی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور "اقتصاد مقاومتی و جایگاه بین‌المللی شدن قدرت جمهوری اسلامی" در مشهد برگزار می‌شود.

سرپرست اسبق وزارت اقتصاد:جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵

فقدان عدالت چالش بزرگ اجرای اقتصاد مقاومتی است/ 90 درصد پول نقد کشور در اختیار 15 درصد افراد قرار دارد

سرپرست اسبق وزارت اقتصاد و دارایی وجود بی عدالتی در نظام اقتصادی را یکی از چالش‌های اصلی بر سر راه نهادینه شدن اقتصاد مقاومتی دانست و بیان کرد: هم اکنون 90 درصد پول نقد کشور در اختیار 15 درصد افراد بوده و این موضوع خود به خود نمادی از نابرابری در نظام اقتصادی است.

عضو هیئت رئیسه مجلس: جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵

سازمان بسیج اساتید برای حل مشکلات اقتصادی کشور پیشگام شود

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بسیج اساتید را نهادی انقلابی و جهادی دانست و بیان کرد: نقش قشر فرهیخته در حل کردن برخی از مشکلات واضح بوده و لذا توقع می‌رود این سازمان نیز برای حل مشکلات اقتصادی کشور پیشگام شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵

فساد اقتصادی بزرگ‌ترین آفت توسعه و تعالی کشور است

پورابراهیمی گفت: وجود فساد در بدنه نظام اقتصادی کشور یکی از مهم‌ترین معضلات و چالش‌های موجود بر سر راه توسعه اقتصادی و نهادینه شدن اقتصاد مقاومتی است که باید برای شفاف سازی آن راه‌حلی علمی و عملی پیدا شود.

اساتید بسیجی دانشگاه شهید بهشتی مطرح کردند شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

جدیدترین جزئیات از تحصیل توصیه‌ای حسین فریدون/ عدم حضور برادر رئیس‌جمهور در آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی

بسیج اساتید دانشگاه شهید بهشتی با تشریح جدیدترین جزئیات از تحصیل توصیه‌ای حسین فریدون، از دستگاه‌های نظارتی خواست از تحصیل غیرقانونی برادر رئیس‌جمهور در این دانشگاه جلوگیری کنند.

بسیج اساتید دانشگاه علم و صنعت با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد:دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵

لزوم تقویت سه اصل "پیشرفت علمی"، "فرهنگ اصیل دینی" و "بصیرت سیاسی و انقلابی" در دانشگاه‌ها

بسیج اساتید دانشگاه علم و صنعت در بیانیه‌ای ضمن تبریک سالروز تأسیس بسیج اساتید اعلام کرد: از رؤسا و مدیران دانشگاه‌ها انتظار می‌رود تا بر تقویت سه اصل اساسی "پیشرفت علمی"، "فرهنگ اصیل دینی" و "بصیرت سیاسی و انقلابی" در دانشگاه‌ها اهتمام ورزند.

گرافیکدوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵

شهید مصطفی چمران

31 خرداد سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران است که به عنوان روز بسیج اساتید نام گرفته است.

بسیج دانشجویی و اساتید دانشگاه آزاد رباط کریم:چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵

نهضت اسلامی باخمینی و خون جوانانش در جنگ تحمیلی آغاز و امروز با خامنه‌ای و خون مدافعان حرمش صادر شد

بسیج دانشجویی و بسیج اساتید دانشگاه آزاداسلامی واحدرباط کریم به مناسبت سالگرد 14 خرداد در بیانیه‌‌ای نهضت امام خمینی (ره) را زمینه ساز حضور حضرت حجت(عج) دانستند.

در گفتگوی تفصیلی «نسیم آنلاین» با رئیس سازمان بسیج اساتید کشور، علل توقف رشد علمی کشور تشریح شد:سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۵

تبدیل وزارت علوم به باشگاه سیاسی حزبی خاص، مهمترین دلیل توقف رشد علمی کشور

صلاحی در خصوص دلایل اصلی توقف و کاهش پیشرفت علمی کشور اظهار داشت: اولین دلیل آن این است که در تقسیم وزارت‌خانه‌ها و وزارت علوم سهم یک حزبی خاص شد و طبعاً وقتی وزارتخانه‌ای سهم فلان حزب است، آن حزب تلاش می‌کند دانشگاه را تبدیل به باشگاه سیاسی حزب خود کند.

دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

سازمان بسیج اساتید طی بیانیه‌ای با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: سران قوا باید شدت تفرقه را به رفاقت میان خود تبدیل کنند/ هر بار که دشمن به نیت تفرقه افکنی در اصل وحدت بین امت اسلامی اخلال ایجاد می‌کند شمشیر دشمن شکن ولایت فقیه بر فرق تفرقه فرود می‌آید

شنبه ۶ آبان ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

سازمان بسیج اساتید کشور با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: برای خدمتگزاران و دلسوزان انقلاب قابل قبول نیست که پس از مدت کوتاهی از بیانات رهبر معظم انقلاب درخصوص "پرهیز از جنجال‌های سیاسی دشمن شاد کن"، باز هم شاهد تشدید اختلافات میان رؤسای سه قوه باشیم

شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

بسیج اساتید تهران بزرگ طی بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن قطع پخش برنامه‌های برون مرزی صدا و سیما، تاکید کرد: لازم است همه اصحاب رسانه با روشنفکری خود زمینه احقاق حقوق مادی و معنوی شبکه‌های برون مرزی صدا و سیما جمهوری اسلامی را فراهم سازند

یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

همایش سالانه اساتید بسیجی کل کشور/ 12 شهریور

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین