اخبار معاون اول رئیس جمهور (۴۱)

با حضور معاون اول رئیس جمهور؛سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷

۱۰ طرح فناورانه جهاد دانشگاهی رونمایی شد

۱۰ طرح فناورانه جهاد دانشگاهی با حضور معاون اول رئیس جمهور رونمایی شد.

علی‌رغم ادعای معاون اول رئیس جمهور در خصوص مبارزه با فسادجمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

پرونده فساد میلیاردی شرکت بازرگانی 9 ماه است که روی میز جهانگیری خاک می‌خورد!

اسحاق جهانگیری در جریان تبلیغات انتخاباتی وعده داد:"عزمم را برای مبارزه با فساد جزم کردم".ولی پرونده اتهام فساد در شرکت بازرگانی دولتی و تضییع میلیارد‌ها تومان از بیت المال که ۹ماه پیش در یک گزارش مستند به وی اعلام شده بود،هنوز روی میزش خاک می خورد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهارات دیشب جهانگیری را رد کردچهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

دانش‌جعفری: درآمد 700 میلیارد دلاری دولت قبل از محل فروش نفت واقعیت ندارد/ هیچ پولی گم نشده است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در پاسخ به این که سرنوشت 700 میلیارد دلار پول نفت چه شد باید بگویم، بین سه مصرف تقسیم شد و نباید حساب و کتاب همه 700 میلیارد دلار را از دولت پرسید.

گزارش «نسیم آنلاین»: معاون اول حسن روحانی آمارهای غلط و پوپولیستی را دیشب از کجا آورد؟چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

عوامفریبی‌های یک کاندیدای پوششی/ جهانگیری دیشب توهم زده بود!

دیروز اسحاق جهانگیری معاون اول دولت یازدهم و نامزد پوششی حسن روحانی در برنامه تبلیغاتی‌اش به گونه‌ای درباره اقتصاد ایران حرف زد که انگار در این کشور زندگی نمی‌کند.

گزارش «نسیم آنلاین» از گاف بزرگ معاون اول رئیس جمهور در مناظرات انتخاباتی؛دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

دروغ جهانگیری درباره آمار وام ازدواج/ مدیرِ نوبخت مخالفت افزایش وام ازدواج!

در حالی جهانگیری معاون اول ریاست فعلی جمهوری در مناظره اول انتخاباتی نامزدهای از 30 برابر شدن وام ازدواج در دولت یازدهم خبر داده است که آمارها از بی اطلاعی محض یا اشتباه فاحش جهانگیری از تفاوت 10 برابری واحد تومان و ریال خبر داده است!

گاف معاون اول رئیس جمهور در حمله به قالیبافدوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

جهانگیری وعده سال 92 روحانی را فریبکاری دانست!+ سند

اسحاق جهانگیری نامزد کمکی و پوششی حسن روحانی امروز اعلام کرد، "اگر کسی بگوید چند میلیون شغل ایجاد می کنم، می خواهد مردم را فریب دهد." غافل از اینکه حسن روحانی ۱۵ خرداد ۹۲ وعده داده بود، فقط در صنعت گردشگری ۴ میلیون شغل ایجاد می کند.

طی پیامی؛دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵

معاون اول رئیس جمهور فرارسیدن روز ملی تونس را تبریک گفت

اسحاق جهانگیری در پیام تبریکی به نخست وزیر تونس به مناسبت فرارسیدن روز ملی این کشور، اظهار امیدواری کرد؛ روابط و مناسبات دوستانه دو کشور در همه زمینه ها بیش از پیش گسترش یابد.

معاون اول رئیس‌جمهور:پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵

برنامه‌ریزی برای توسعه باید مبتنی بر میزان منابع، ظرفیت‌ها و محدودیت‌ها باشد

جهانگیری با بیان اینکه استان اصفهان همانند هر استان دیگری از ظرفیت های متعدد برای توسعه برخوردار است و در عین حال با موانعی نیز مواجه است گفت: مهم این است که برنامه ریزان توسعه با توجه به ظرفیت ها و محدودیت ها جهت گیری های لازم را مشخص کنند و برنامه ریزی برای توسعه باید مبتنی بر میزان منابع، ظرفیت ها و محدودیت ها باشد.

فیلمپنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵

توضیحات معاون اول رئیس‌جمهور و وزیر بهداشت در ساختمان پلاسکو

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور و سید حسن هاشمی وزیر بهداشت در محل حادثه ساختمان پلاسکو حاضر شدند و در پاسخ به سوالات خبرنگاران، توضیحاتی درباره ابعاد این حادثه را ارائه کردند.

تاملی در سخنان امروز معاون اول رئیس جمهورسه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵

اعتراف جهانگیری به سود بردن عده‌ای خاص از رشد اقتصادی 7.4 درصدی!

رشد تابستان امسال رشد بخش رانتی اقتصاد به بهای رکود همه بخش های دیگر است. حق بدهید همه از این رشد، به یکسان شادمان نباشند.

گلایه معاون اول رئیس جمهور از منتقدین رشد اقتصادی ۷.۴ درصدی:سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵

من و رئیس‌جمهور درباره اعلام آمار رشد اقتصادی دستوری ندادیم/ با انعقاد قرارداد خرید هواپیما عده‌ای عزا گرفتند

معاون اول رئیس جمهور گفت: مگر مقام معظم رهبری نفرمودند که به آمار رسمی کشور اشکال وارد نکنید. خدا شاهد است که اگر من یا آقای رئیس جمهور اطلاع داشته باشیم چه کسانی این آمار را تهیه می‌کنند یا به آنها به دستوری بدهیم.

معاون اول رئیس جمهور در همایش "تبیین دستاوردهای فرهنگی دولت":شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵

اصحاب فرهنگ اقتصاد مقاومتی را در دستور کار خود قرار دهند

معاون اول رئیس جمهور گفت: بی دولتی در فرهنگ به سود هیچ کس در نظام کشور نیست، تقویت حس دولت داری در عرصه فرهنگ به نفع همه بخش‌ها و همه دلسوزان جامعه و کشور خواهد بود.

پس از ۱۱ سال به ثمر رسید؛یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵

فاز نخست شبکه ملی اطلاعات ایران رونمایی شد

فاز نخست شبکه ملی اطلاعات امروز در وزارت ارتباطات با حضور معاون اول رئیس‌جمهور، دبیر شورای عالی فضای مجازی، وزیر ارتباطات و مقامات اجرایی این وزارتخانه افتتاح شد.

اسحاق جهانگیری:شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

زبان مخالفان و منتقدان دولت تند و باز است/ چنین هجمه گسترده علیه رئیس‌جمهور در تاریخ ایران بی‌سابقه است

معاون اول رئیس جمهور گفت: امروز سهم دولت از فضای رسانه بسیار اندک و محدود است ولی زبان مخالفان و منتقدان دولت تند و باز است، کاش دولت هم می‌توانست در حد مخالفان که گاه با استفاده از تریبونهای رسمی و بیت المال هر سخنی می‌خواهند به زبان جاری کنند، سخن بگوید.

احمد توکلی پاسخ دولت را دادشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

اسناد تخلف دولت روحانی در برداشت از صندوق توسعه ملی منتشر شد

احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس در واکنش به انکار تخلف در برداشت از صندوق توسعه ملی از سوی معاون اول رئیس جمهور و سازمان مدیریت، اسناد این تخلف در دولت روحانی را منتشر کرد.

جهانگیری در شهرستان پیشوا:چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵

توسعه و پیشرفت روز افزون نظام مرهون همدلی دولت و ملت است

معاون اول رئیس جمهور توسعه و پیشرفت روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مرهون همدلی دولت و ملت دانست و تاکید کرد: سرنوشت کشور به تلاش جدی دولت و ملت در عرصه‌های مختلف بستگی دارد.

جهانگیری:شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴

نتوانستیم یارانه نقدی را قطع کنیم/ گذشته آنقدر بد است که هرچه انتقاد کنیم بازهم کم است

معاون اول رئیس جمهور گفت: برخی انتقاد می‌کنند که چرا به طور مداوم از گذشته می‌گویید، این گذشته انقدر بد است که هرچه انتقاد کنیم بازهم کم است.

یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

جهانگیری: در مبارزه با مفاسد اقتصادی هیچ خط قرمزی نداریم

معاون اول رئیس جمهور در حاشیه نشست هیات دولت گفت: طی نامه‌ای از سوی سیف به بنده اعلام شد که منابع بزرگ مالی از بانک مرکزی در دولت گذشته برداشته شده است؛ اگر غیر قانونی بوده باید با فرد خاطی برخورد شود

پنج شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴

جهانگیری فرارسیدن سالگرد استقلال اردن را به نخست‌وزیر این کشور تبریک گفت

در این پیام تبریک آمده است: فرارسیدن سالگرد استقلال کشور دوست و برادر اردن هاشمی را به جنابعالی صمیمانه تبریک می گویم. از خداوند متعال سلامتی و موفقیت آن جناب و نیک‌بختی و سربلندی دولت و ملت اردن هاشمی را مسألت دارم

چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

مصوبه افزایش ۲۵ درصدی مستمری‌ بازنشستگان و ازکارافتادگان در سال 93 ابلاغ شد

معاون اول رئیس‌جمهور در ابلاغیه این مصوبه به وزارت تعاون نوشت: کلیه مستمری‌های بازنشستگی و ازکارافتادگی که تا پایان سال 92 برقرار شده‌اند، به میزان 25 درصد مستمری آنان در پایان اسفند 92 افزایش می‌یابد

شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۳

اخبار آرشیوی

معاون اول رئیس جمهور در نشست بررسی وضعیت افزایش ظرفیت محور هراز و فیروزکوه: قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) با حفر تونل 1700 متری در 10 ماه در محور هراز توانایی قابل توجهی را به ثبت رسانده است که با این افزایش ظرفیت، می‌توانیم کارهای بزرگی را که تصمیم‌گیری در مورد آنها سخت بوده، به نتیجه برسانیم

دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

معاون اول رئیس‌جمهور، ارزش کل تجارت خارجی کشورهای اسلامی را در سال 2012 حدود چهار هزار و 125 میلیارد دلار عنوان کرد و گفت: از این رقم دو هزار و 232 میلیارد دلار صادرات و 1893 میلیارد دلار واردات بوده است

سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

معاون اول رئیس‌جمهور در پیامی به "نجیب میقاتی"، نخست وزیر لبنان، انفجار تروریستی در شهر بیروت و کشته و زخمی شدن عده‌ای از مردم این کشور را تسلیت گفت

دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

معاون اول رئیس‌جمهور عصر امروز به وقت محلی با سلطان قابوس، پادشاه عمان دیدار و گفتگو کرد

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین