اخبار جمشید انصاری (۶)

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور:شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶

115 هزار نفر از کارکنان دولت تا پایان سال آینده بازنشسته می شوند

به گفته انصاری،دولت تا پایان سال 1397باید 115 هزار نفر و تا پایان برنامه ششم 360 هزار نفر از نیروی انسانی خود را کم کند.

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی:پنج شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵

اقتصاد کشور بدون نفت پنج درصد رشد کرد

جمشید انصاری افزود: در 9 ماه سال جاری شاهد رشد 5.7 درصدی در حوزه کشاورزی، 5.4 درصدی در حوزه خدمات و 10.5 درصدی در حوزه صنعت بودیم که نشانگر فعالیت های مثبت دولت تدبیر و امید برای خروج کشور از رکود اقتصادی است.

جمشید انصاری در حاشیه نشست هیات دولت خبر داد:چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵

معرفی ۱۳ مدیر دوتابعیتی به وزارت اطلاعات/ تاکنون تنها یک مورد به ما گزارش شده است

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی گفت: مسئول اعلام افراد دارای تابعیت مضاعف در دولت با وزارت اطلاعات است و تا امروز جز یک مورد که ۴ ماه قبل وزارت اطلاعات اعلام کرد که یکی از مدیران وزارت ارتباطات دوتابعیتی است، مورد دیگری به ما گزارش نشده است.

پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵

حقوق بازنشستگان کشوری افزایش می یابد

جمشید انصاری گفت:برای افزایش حقوق بازنشستگان توافق خوبی با سازمان برنامه و بودجه انجام شده که در صورت تصویب، شاهد کاهش تفاوت معنادار پرداختی بازنشستگان و شاغلین دولتی در یک دوره 5 ساله خواهیم بود به طوری که این تفاوت بین 10 تا 20 درصد بیشتر نباشد.

سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵

روحانی سازمان مدیریت را دوباره منحل کرد/ انتصاب روسای سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه

رئیس جمهور در دو حکم جداگانه، جمشید انصاری را به عنوان "معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور" و محمد باقر نوبخت را به عنوان "معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور" منصوب کرد.

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

حاشیه جلسه هیأت دولت/2- علی‌اکبر صالحی در جمع خبرنگاران: برخی اخبار مبنی بر تعطیل شدن سایت فردو کذب است/ اعضای تیم مذاکره کننده هسته‌ای تعیین شده‌اند/ در موضوع هسته‌ای در سال جاری شاهد گشایشات هستیم

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین