اخبار شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی (۱۳)

چرا بودجه شرکتهای دولتی در مجلس بررسی نمی‌شود؟!یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷

۶۰درصد بودجه برای ۴ شرکت دولتی!

از مجموع ۱۷۰۳ هزار میلیارد تومان بودجه کل کشور در لایحه سال ۱۳۹۸، فقط ۲۵ درصد آن در مجلس بررسی می‌شود و بودجه ۱۲۷۴ هزار میلیارد تومانی شرکت‌های دولتی، موسسات انتفاعی و بانک‌های دولتی که نزدیک به ۷۵ درصد از کل بودجه کشور را شامل می‌شود، عملا در هیچ دوره توسط مجلس بررسی نشده است.

گزارش «نسیم آنلاین» از بهانه گیری دولت روحانی برای افزایش سودآوری از فروش بنزین؛ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶

تصمیم اشتباه دولت برای افزایش قیمت بنزین!

چناچه وزارت نفت بر افزایش قیمت حامل‌های انرژی مخصوصا بنزین، تمرکز کند نه تنها باعث بهینه‌سازی مصرف سوخت نمی‌شود، بلکه باعث افزایش نرخ تورم هم خواهد شد.

یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

پیشرفت پالایشگاه ستاره خلیج فارس به 97 درصد رسید/ سال گذشته روزانه 12 میلیون لیتر بنزین وارد کشور شد

عباس کاظمی، گفت: در مرداد سال 1392 میزان پیشرفت کلی این پالایشگاه 63.3 درصد بود، اما واحدهای فرایندی که تولید نفت و گازوییل از آنها انجام می شود، حدود 43 درصد پیشرفت داشتند.

چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵

بنزین یورو 4 فقط در برخی نقاط کشور توزیع می‌شود

عباس کاظمی گفت: با بهره برداری کامل از طرح افزایش ظرفیت تولید پالایشگاه بندرعباس به طور تضمینی و در همه فصول سال بنزین یورو 4 در شیراز، اهواز و بندرعباس توزیع خواهد شد.

شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵

مصرف روزانه بنزین از مرز 75 میلیون لیتر گذشت

بیشترین مقدار مصرف بنزین در 23 روز نخست مهرماه امسال مربوط به دوشنبه (19 مهرماه) با 99 میلیون و 600 هزار لیتر و کمترین مقدار مصرف مربوط به چهارشنبه (21 مهرماه) با 47 میلیون و 700 هزار لیتر بوده است.

یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵

پالایش و پخش فروش سوخت نسیه به ایرلاین‌ها را جمع کرد

سید ناصر سجادی با بیان اینکه این طرح از فردا برای تنها 6 فرودگاه که دارای کمترین تعداد پرواز است، آغاز می‌شود، گفت: این طرح تا پایان شهریورماه در فرودگاه‌های سراسر کشور اجرایی خواهد شد.

دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵

روزانه 13.5 میلیون لیتر نفت گاز صادر شد

مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: در تاریخ ١١٠ ساله نفت، امسال به صادرات روزانه ٤٠٠ هزار بشکه فرآورده دست یافته‌ایم،

چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

مصرف بنزین کشور از مرز 72 میلیون لیتر عبور کرد

بیشترین مقدار مصرف بنزین در خردادماه امسال با 90 میلیون و 100 هزار لیتر مربوط به روز 13 خردادماه و کمترین میزان به روز 21 خردادماه با 56 میلیون و 700 هزار لیتر اختصاص یافت.

مدیر عامل اسبق شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در گفتگو با «نسیم آنلاین» عنوان کرد: یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵

واردات روزانه 16 میلیون لیتر بنزین خارجی به کشور

جلیل سالاری اعلام داشت که قرار بود تولید روزانه بنزین درکشور به رقم 65 میلیون لیتر برسد، در حالیکه وزارت نفت نتوانست این برنامه را محقق سازد.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی:چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵

میانگین تولید مازوت در پالایشگا های کشور 30 درصد است!

عباس کاظمی گفت: دولت مکلف شده تولید پالایشگاهها را اصلاح کند و سالانه دو درصد از تولید مازوت را کاهش دهد و در نهایت طبق چشم انداز به کمتر از 10 درصد برساند.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی:شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴

نیازی به اعمال کارت های سوخت وجود ندارد

در آن زمان توانستیم با استفاده از این کارتها به مدیریت سوخت دو نرخی بپردازیم؛ اما با توجه به این که هم اکنون سوخت به صورت نامحدود و با یک قیمت عرضه می شود بنابراین دیگر نیازی به اعمال کارتهای سوخت نیست

جوابیه سازمان تحت مدیریت زنگنه به گزارش مستند «نسیم آنلاین»:دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴

90 محموله 35 هزار تنی برای جبران کمبود بنزین تولید داخل وارد شد

آستانه تحمل پایین در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی یکبار دیگر به معرض نمایش درآمد، این بار در واکنش به گفتگوی «نسیم آنلاین» با "عبدالحسین بیات" معاون وزیر سابق نفت و عضو کنونی هیات مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی.

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گزارش داد: در هفته گذشته متوسط مصرف بنزین در کشور به 67 میلیون و 314 هزار لیتر در روز رسید که نسبت به متوسط مصرف روزانه این فرآورده نفتی در هفته قبل از آن، 1.49 درصد کاهش داشت

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین