اخبار اسدالله عسگراولادی (۱۱)

عسگراولادی:سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

۹۰ درصد مشکلات افتصادی ناشی از تصمیمات غلط دولت است

در شرایط کنونی مردم و فعالان اقتصادی نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی بسیاری از مدیران رده بالای اقتصادی کشور اعتراض دارند، اگر اعتراض آنها شنیده نشود و با این ادبیات اخیر معاون وزیر صنعت پاسخ داده شود، به نفع کشور نخواهد بود.

انتقاد عسگراولادی از عوض نشدن شرایط اقتصادی بعد از برجام: سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶

مشکلات بانکی و سرمایه‌گذاری بعد از برجام حل نشد/ جنس می‌خواهیم، اما چگونه پول خارجی‌ها را بدهیم!

ما خریدار اجناس خارجی‌ها هستیم اما چگونه پول را بدهیم؟ لذا انتظار می‌رود مشکلات مربوط به سیستم‌های بانکی هر چه سریعتر مرتفع شود

ارزیابی عضو اتاق بازرگانی از وضعیت اقتصاد ایران در سال ۹۵:دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶

عسگراولادی: وضعیت بازار از کسادی هم فراتر رفته و رکود به اوج خود رسیده است!

عضو اتاق بازرگانی گفت: ما در زمان حاضر با وضعیت خاصی مواجه هستیم که من اسمش را «‌مسادی» گذاشته‌ام، یعنی بازار کسادی هم فراتر رفته.

ارزیابی عسگر اولادی از شرایط ارتباطات بانکی ۱۴ ماه بعد از اجرای برجامیکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵

بعد از برجام یک ال‌سی هم برای صادرات بازگشایی نشد/ ادعای بازگشایی ال‌سی از سوی دولت جنبه انتخاباتی دارد!

عضو اتاق بازرگانی گفت: هیچ ال سی در بحث بازرگانی و صادرات کشور بازگشایی نشده است و تنها برای برخی از صنایع مانند پتروشیمی که برای بخش دولتی است ال سی باز کرده اند.

انتقادات تند عسگر اولادی از ظریف در حضور وی:سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵

آقای ظریف! بعد برجام برخی به نام توریسم در "امین‌حضور" تجارت می‌کنند/ وقتی خارجی‌ها به ما روادید نمی‌دهند چرا ما باید به آنها روادید بدهیم؟

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه گفت: در شرایط بعد از برجام برای مسافران خارجی در فرودگاه روادید ۲ تا ۳ ماهه صادر می‌شود و آنها با استفاده از این روادید در شهرهایی مانند شیراز، مشهد و ۳ راه امین‌حضور کالا می‌فروشند.

انتقاد عسگر اولادی از بی نتیجه بودن سفر هیات‌های تجاری به ایران بعد از برجام:یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵

دولت هیات‌هایی را که برای فروش کالاهایشان به ایران می‌آیند راه ندهد/ خارجی‌ها برای فروش کالا از بانک مرکزی ضمانتنامه می‌خواهند!

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین با بیان اینکه برخی‌ها می‌خواهند ایران سکته مالی کند، گفت: دولت هیات‌هایی را که به دنبال فروش کالا هستند، به کشور راه ندهد.

اسدالله عسگراولادی در گفتگوی ویژه خبری:چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴

مگر می‌شود در روز تعطیل به یکباره هزار ال‌سی باز شود؟ آقایان اغراق کرده‌اند

عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: کسی که بحث بازشدن هزار ال‌سی را مطزح کرد برنامه ما را می‌بیند و می‌داند که اشتباه کرده است، مگر می‌شود وقتی جهان در روز تعطیل است به یکباره هزار ال‌سی باز شود؟ آقایان اغراق کرده‌اند.

شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

اسدالله عسگراولادی با بیان اینکه ما طالب ثبات نرخ ارز هستیم، گفت: بین 3000 تا 3100 تومان را عدد مناسبی برای نرخ دلار می‌دانم و با کمتر از این رقم، "بازار قاچاق" راه می‌افتد/ تحریم‌ها تا دو ماه دیگر کاملا برداشته می‌شود و نیازی به تشکیل اتاق مشترک ایران و آمریکا نیست

پنج شنبه ۵ آبان ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

اسدالله عسگراولادی، عضو اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران در بازدید از غرفه «نسیم»: به دلیل عدم حضور اتاق بازرگانی در برخی از سفر‌های خارجی هیأت دولت، ما نمی‌توانیم مشکلات روابط اقتصادی با سایر کشور‌ها را بیان و حل کنیم

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین