اخبار بدهی (۱۷)

دارایی‌های خارجی بانک مرکزی بعد از برجام ۱۰ هزار میلیارد تومان کم شدچهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

ارثیه شوم برای کابینه دوازدهم/ دولت یازدهم با 225 هزار میلیارد تومان بدهی، بدهکارترین دولت بعد از انقلاب شد!

بدهی‌های دولتی به ترتیب در فروردین 93 با 24 درصد افزایش به 119.1 هزار میلیارد تومان و در سال‌های بعد به ترتیب با افزایش 27.7 درصد، 22.1 درصد و 21.3 درصد به ارقام 152.1 هزار میلیارد تومان، 185.7 هزار میلیارد تومان و در نهایت به 225.2 هزار میلیارد تومان رسیده است.

سومین بیانیه تشریحی احمدی‌نژاد: شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵

بدهی دولت روحانی بیش از ۱۵ برابر شده است

در بیانیه احمدی نژاد آمده است: بدهی دولت به بانک مرکزی بیش از 1450 درصد رشد داشته و به زبان گویاتر می‌توان گفت بدهی دولت فعلی به بانک مرکزی در مقایسه با دولت قبل ۱۵.۵ برابر شده است.

نوبخت در نشست خبری:سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵

افراد فهیم درباره دستاوردهای برجام قضاوت خواهند کرد/ کارشکنی‌هایی از سوی آمریکا وجود دارد

سخنگوی دولت گفت: برجام تحریم‌های مرتبط با هسته‌ای را لغو و فروش نفت کشور را آزاد کرد و تحریم صنعت خودرو نیز برداشته شد؛ بنابراین اگر بخواهیم این دستاورد ملی را تحقیر کنیم، در این رابطه افراد فهیم قضاوت خواهند کرد.

لاریجانی در پاسخ به تذکر حاجی‌دلیگانی:شنبه ۴ دی ۱۳۹۵

بدهی 120 هزار میلیاردی تامین اجتماعی به دولت طی 5 سال پرداخت شود

رئیس مجلس با اشاره به بدهی 120 هزار میلیاردی سازمان تأمین اجتماعی به دولت، گفت: صد در صد موافقم این بدهی طی 5 سال به دولت پرداخت شود.

گزارش ویژه «نسیم آنلاین» از فاینانس‌های بی‌حساب و کتاب دولت یازدهم در دوران پسابرجام؛دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵

بدهکاری 80 میلیارد دلاری ایران 6 ماه پس از برجام!

اگر این 70 میلیارد دلار فاینانس را با 10 میلیارد دلار فاینانسی که قبلا در قرارداد ایرباس قرار بود از فرانسوی‌ها بگیریم جمع بزنیم، اقتصاد کشور با برنامه‌ای که دولت روحانی ترسیم کرده با 80 میلیارد دلار بدهی رو به رو خواهد شد که این مسئله بسیار خطرناک و تامل برانگیز است!

یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵

بدهی بابک زنجانی به بانک سرمایه با هماهنگی وزارت نفت تسویه شد

مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان از تسویه بدهی بابک زنجانی به بانک سرمایه با هماهنگی وزارت نفت خبر داد.

معاون فنی و درآمد تأمین‌اجتماعی در گفتگو با «نسیم آنلاین» خبر داد:یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵

کارفرمایان بدهی خود را از طریق اقساط و خرید دین تسویه کنند

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین‌اجتماعی از ارائه تسهیلات ویژه به کارفرمایان برای تسویه بدهی‌های خود به سازمان تامین اجتماعی خبرداد.

سهم دولت یازدهم در تعطیلی کارخانه ارج مشخص شد+ نمودارسه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵

بدهی شرکت ارج در دولت روحانی 39 درصد رشد کرد/ زیان انباشته ارج در دولت تدبیر و امید 56 درصد بیشتر شد

بر اساس گزارش‌های رسمی اطلاعات صورت‌های مالی شرکت ارج که توسط حسابرسان رسمی تهیه شده، تقریبا تمامی شاخص‌های مهم مالی کارخانه ارج در 3 سال اخیر نسبت به اواخر دولت دهم، بدتر شده است.

مرکز پژوهشهای مجلس اعلام کرد: چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

بی انضباط مالی در دولت روحانی تشدید شد + نمودار

مرکز پژوهش‌های مجلس از تشدید بی‌انضباطی پولی و مالی در دولت یازدهم به علت افزایش بدهی دولت به شبکه بانکی، افزایش پیوسته پایه پولی از طریق استقراض بخش دولتی از سیستم بانکی بوده است.

بهمنی که هر روز بزرگتر می‌شوددوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

6 هزار میلیارد جریمه یک ماهه بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی!

با توجه به بدهی ۱۳۰ هزار میلیاردی دولت به سازمان تامین اجتماعی بر اساس قانون دولت باید ۶ هزار میلیارد به طور ماهیانه بعنوان سود این بدهی به تامین اجتماعی پرداخت کند.

جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴

بدهی خارجی کشور ۱.۴ میلیارد دلار کاهش یافت

بر اساس آمار بانک مرکزی، حجم کل بدهی خارجی کشور با یک میلیارد و 422 میلیون دلار کاهش به پنج میلیارد و 233 میلیون دلار رسید/ بدهی کوتاه مدت خارجی 480 میلیون دلار و بدهی بلند مدت چهار میلیارد و 754 میلیون دلار محاسبه شده است

یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳

شایعاتی درباره تغییر سرپرست دانشگاه خوارزمی وجود دارد

سرپرست دانشگاه خوارزمی گفت: شایعاتی مبنی بر تغییر سرپرست این دانشگاه وجود دارد، اما تاکنون این موضوع به صورت رسمی به ما ابلاغ نشده است/ تمام بدهی‌‌های دانشگاه صفر شده است

چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

پایگاه خبری مشرق در گزارشی نوشت: در ابتدای دولت نهم در مرداد سال 1384، بدهی دولت به بانک‌ها و مؤسسات اعتباری سه هزار و 174 میلیارد تومان بود که این رقم طی هفت سال با افزایش 16 برابری به حدود 51 هزار میلیارد تومان در پایان آذرماه گذشته رسیده است

چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

اداره بودجه کنگره آمریکا در گزارشی اعلام کرد؛ طی 10سال آینده، هفت تریلیون دلار به بدهی‌های این کشور افزوده شده و به 26 تریلیون دلار خواهد رسید/ متوسط بیکاری آمریکا در سال 2013 حدود 8 درصد تخمین زده شده است

دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

شبکه خبری "فاکس نیوز": اوباما در واکنشی منفی به "مذاکرات افزایش سقف بدهی‌ها" اعلام کرد؛ سازش با این طرح به مانند کاری است که" آبراهام لینکن" (رئیس‌جمهور اسبق آمریکا) با بردگی کرد، با این تفاوت که من باید مالیات دهندگان آمریکایی را با بدهی‌های نجومی به بند بکشم ولی"لینکن" بردگان را از بند نجات می‌داد

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین