اخبار نامه سرگشاده (۳۱)

نامه سرگشاده ۴۰ پژوهشگر اقتصادی به روحانی:یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵

به تیم اقتصادی خود تفهیم کنید شفافیت به نفع کشور است/ ۵ پیشنهاد برای نجات اقتصاد ملی

طرفداران و مروجان مکتب لیبرال سرمایه‌داری که در دولت و اطرافیان شما حضور پر رنگ دارند، طی 30 سال گذشته همواره نظرات و توصیه‌های خود را به اقتصاد ایران تحمیل کرده‌اند و تقریبا هیچگاه مسئولیت نتایج توصیه‌های خود را نپذیرفته‌اند.

نامه سرگشاده بذرپاش به رئیس‌جمهور درباره بحران خوزستان:چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵

ضعف مدیریت در سازمان محیط زیست حل مشکل ریزگرد را غیر ممکن ساخته است

بذرپاش درباره بحران زیست محیطی خوزستان نامه سرگشاده‌ای خطاب به رئیس‌جمهور منتشر و تاکید کرد: ضعف مدیریت در سازمان حفاظت محیط زیست، حل مشکل ریزگرد در خوزستان و دیگر استانها را غیر ممکن ساخته است.

نامه سرگشاده سازمان بسیج اساتید کشور به مجلس:دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵

با ایستادن در برابر قرارداد‌های نفتی، اشتباه مجلس نهم در تصویب عجولانه برجام را جبران کنید

سازمان بسیج اساتید کشور طی نامه‌ای سرگشاده خطاب به نمایندگان مجلس خاطرنشان کرد: انتظار است مجلس دهم با ایستادن در مقابل عقد قرارداد استعماری نفت، اشتباه استراتژیک مجلس نهم در تصویب عجولانه برجام و رای مثبت به عاقد قرارداد ننگین کرسنت را جبران کند.

نامه سرگشاده شورایعالی تهیه‌کنندگان به دادستان تهران:شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵

مطابق عرف اجتماعی و در چهارچوب قواعد جمهوری اسلامی عمل می‌کنیم/تجدید نظر کنید!

با حکم شما آنچه در عمل نصیب مملکت می‌شود این است که سارقان همچنان آزادند که با گردش مالی صدها میلیاردی مخاطبان، ده‌ها میلیون ایرانی را جذب بازار سیاه کالاهای فرهنگی خود کنند.

در نامه‌ای سرگشاده‌ به علی اکبر صالحی صورت گرفت؛جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

ابراز نگرانی متخصصین سازمان انرژی اتمی از تعدیل پژوهشگران این سازمان

جمعی از متخصصین سازمان انرژی اتمی با صدور نامه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس سازمان انرژی اتمی از تعدیل وسیع پژوهشگران این سازمان ابراز نگرانی کرده و درباره ادامه این روند هشدار دادند.

نامه سرگشاده دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به صادق زیباکلام:یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

مردم آذربایجان ثابت کرده‌اند پایبند شعار "آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی" خود خواهند بود

دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان طی نامه سرگشاده خطاب به صادق زیباکلام گفت: مردم آذربایجان ثابت کرده‌اند ولایت‌مدار هستند و پایبند شعار "آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی" خود خواهند بود.

در پی سوال دانشجویان از دولت درباره سخنان اخیر احمد توکلی صورت گرفتپنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵

پاسخ جهانگیری به نامه سرگشاده اتحادیه انجمن‌ مستقل

در پی انتشار نامه سرگشاده اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل خطاب به معاون اول رئیس جمهور که با استناد به سخنان احمد توکلی، اتهاماتی را علیه دولت فعلی مطرح کرده، جهانگیری در پاسخ به نامه مذکور تصریح کرد: دولت تدبیر و امید به قانون‌گرایی و مبارزه با فساد اعتقاد داشته و عمل کرده است و هزینه آن را نیز می‌پردازد.

در نامه سرگشاده ۴ نماینده مجلس به روحانی فاش شد:سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴

جزئیات تکان‌دهنده از شبکه فساد اقتصادی منسوبان دولت

آقای روحانی! در جلسات دوشنبه های دفتر جنابعالی با حضور آقای سیروس ناصری چه تصمیماتی برای قراردادهای بزرگ کشور گرفته می شود؟ ارتباط آقای ناصری با شرکت بدنام و وابسته به دستگاه امنیتی انگلیس «هندوجا» چیست؟ آقای ناصری چه نسبتی با سران راس الخیمه و رقیبان ما در بهره‌برداری از میادین مشترک در حاشیه خلیج فارس دارد؟

نامه سرگشاده بسیج دانشجویی دانشکده‌های روانشناسی و علوم تربیتی کشور به نمایندگان مجلس:شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴

مجلس از دائمی شدن قانون "مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی" جلوگیری کند

در این نامه آمده است: خواسته ما دانشجویان بسیجی، از شما نمایندگان مجلس این است که ضمن اصلاح موارد لازم در لایحه، از "دائمی شدن قانون مذکور جلوگیری کرده" تا در فرصت مکفی و مقتضی، طرح یا لایحه‌ دقیقی متناسب با سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری تنظیم و تصویب شود.

سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

بسیج دانشجویی: دولت دیپلماسی اقتصادی را فقط در روابط با دولت‌های غربی خلاصه می‌کند

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در نامه ای خطاب به روحانی: می‌گویید هیچ منعی برای حضور شرکت‌های آمریکایی در ایران نیست؛ چه شده که با این همه خباثت، دولت شیفته اقتصاد شیطان بزرگ شده است؟

شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان: نگذارید مجلس انتصابی جوانان تشکیل دهند

زینلیان در نامه‌ای سرگشاده به سران قوا: چگونه ممکن است در کشوری که نمایندگانش باید پاسدار حریم اسلام باشند، افرادی در مجلس جوانان آن باشند که به ارتباط خود با مخالفین نظام و ولایت فقیه افتخار می‌کنند؟

دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴

آقای لاریجانی! دشمن عوض نشده، شما چطور؟

معاون فرهنگی حوزه‌های علمیه طی نامه‌ای سرگشاده به برخی سخنان رئیس مجلس درباره آمریکا واکنش نشان داد/ "آقای لاریجانی بترسید از خطوات شیطان همان قدم‌های آهسته و بی‌صدا که حضور و نفوذش احساس نمی‌شود"

شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴

قدردانی دانشجویان بورسیه از رهبر معظم انقلاب

جمعی از دانشجویان بورسیه در نامه‌ای سرگشاده، به دلیل موافقت رهبر معظم انقلاب با ورود قوه قضائیه به موضوع بورسیه‌ها از ایشان قدردانی و تاکید کردند همواره در راه تعالی علمی نظام، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد

دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴

دانشجویان بورسیه: دکتر فرهادی هر چه سریعتر مناظره درباره آبروی رفته بورسیه‌ها را بپذیرد

این دانشجویان در نامه‌ای سرگشاده تأکید کردند: همه منتظرند ببینند آیا وزارت علومی که به همه چیز با عینک سیاست نگاه می‌کند، حاضر است از عملکرد خود در رسانه‌ای کردن بحث بورسیه‌ها دفاع کند

چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴

دانشجویان بورسیه: هیچ محکمه و دادگاهی حاضر به پذیرش ما و اجرای عدالت نیست

جمعی از دانشجویان بورسیه در نامه‌ای به "دکتر سلام" نوشتند: وارد میدان مین فتنه‌گران شوید و بیش از 2هزار نفر از دانشجویان مظلوم بورسیه را به اعجاز طنز از میان هزاران تله هوشمند نجات دهید

شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴

نامه سرگشاده جامعه اسلامی دانشجویان خطاب به رئیس‌جمهور

30 دفتر جامعه اسلامی دانشجویان در این نامه سرگشاده اعلام کردند: صبر انقلابی ما تا ابد نخواهد بود و با هر جریان و فردی که با سخنان دو پهلو باعث مسموم شدن و غبارآلود شدن افکار عمومی جامعه شود برخورد انقلابی خواهیم کرد

یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

245 مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های فارس به اوباما نامه نوشتند

" دنیای امروز تغییر کرده است و این جهان دیگر کدخدای پوشالی را بر نمی‌تابد/ صحبت از حمله‌ نظامی به ایران آن‌قدر تکرار شده که دیگر از نخ‌نماترین ادبیات موجود در فضای بین‌المللی علیه کشور ما به حساب می‌آید"

شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۴

نامه احمد توکلی به مردم درباره بیانیه لوزان

نماینده مردم تهران در این نامه‌ سرگشاده نوشت: در خصوص نتایج بیانیه لوزان به قرائت ایرانی از بیانیه اعتماد داریم/ دولت باید راهبرد جدیدی برای رفتارش با منتقدان تعیین کند/ زیبنده دولت نیست که مردم تصور کنند با توافق همه مشکلات حل می‌شود

جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳

تشکل‌های دانشجویی شیراز نامه‌ای سرگشاده به استاندار و دادستان فارس صادر کردند

در این نامه‌ها آمده است: تا کی باید امنیت شهر با مقدمه‌چینی‌های جریان فتنه مورد تهدید قرار گیرد / اقدامات لازم قضایی با شخص رئیس دانشگاه شیراز صورت پذیرد

یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳

"دیوان عدالت اداری تعقیب قضایی مسئولان متخلف وزارت علوم را در دستور کار قرار دهد"

1235 نفر از دانشجویان بورسیه با ارسال نامه سرگشاده‌ به معاون قضایی دیوان عدالت اداری نسبت به اظهارات وی در مورد توقف رسیدگی به شکایات بورسیه‌ها از وزارت علوم اعتراض کردند

دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳

کانون کارگردانان در نامه‌ای به رئیس‌جمهور از وضعیت سینمای کشور ابراز نگرانی کردند

این افراد در نامه خود نوشته‌اند: ادامه وضعیت موجود و تداوم نشانه‌‌هاى عدم توجه قانونى وکافى به امنیت شغلى اهالى سینما، خطر برآمدن شکافى را مى‌دهد که ادامه همراهى و هم‌رأیى را با مشکل روبرو می‌کند

چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳

" خانم ابتکار آیا جزیره آشوراده ارزش زیست محیطی خود را از دست داده است؟"

معاون اسبق سازمان محیط زیست در نامه‌ای به رئیس سازمان محیط زیست تصریح کرده است: سرکار خانم دکتر ابتکار، فشار و رانت همزمان، شما را به عقب نشینی واداشته است که قرار است جزیره آشوراده، کیش دیگری بشود؟

شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۳

شریف حسینی خطاب به رئیس‌جمهور: ظاهراً مقرر است در دولت شما تدبیر زمینه ساز امید باشد

نماینده مردم اهواز در مجلس طی نامه‌ای سرگشاده خطاب به حسن روحانی نوشت: آیا طرح 550 هزار هکتاری در خوزستان که وعده دادید محقق شد؟ آیا منطقه آزاد اروند نفعی برای مردم استان داشت؟

شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳

تشکل‌های دانشجویی طی نامه‌ای سرگشاده خواستار رسیدگی به ناامنی‌های سیستان و بلوچستان شدند

"سوال ما از نمایندگان استان این است که آنها را چه شده که در برابر ناامنی‌ها سکوت کرده‌اند/ نمایندگان استان حرف ما را به وزیر امور خارجه برسانید تا اندکی از لبخندها را به تهدید تبدیل کند"

یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳

سعید زیباکلام: آقای روحانی! نه فقط برای استقلال که به طرز روزافزونی برای آزادی هم بشدت نگرانم

این استاد دانشگاه تهران در نامه سرگشاده‌ای خطاب به رئیس‌جمهور نوشت: آقای روحانی! لطفا برای تنویر افکار عمومی اعلام کنید کدام یک از ارکان تحریم‌ها در طول مدت مذاکرات برداشته شده است؟

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین