اخبار داود گودرزی (۱۲)

رئیس سازمان بسیج دانشجویی:چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶

مسئولان خود را در مورد قراردادهای نفتی، برجام و FATF پاسخگو نمی‌دانند/ دانشجویان با مردم در رابطه با این قراردادها حرف بزنند

رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: حال که مسئولین پاسخ علمی و دقیقی به نقدهای وارده بر قراردادهای نفتی، برجام و FATF نمی‌دهند و اساسا خود را پاسخگو نمی‌دانند اولین اقدام دانشجویان سخن گفتن با مردم است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در نشست خبری خبر داد:چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵

ثبت‌نام ۹۰ هزار دانشجو در بهمن و اسفند برای اعزام به اردوهای راهیان نور

مسئول بسیج دانشجویی کشور از ثبت نام ۹۰ هزار دانشجو در ماه‌های بهمن و اسفند به منظور اعزام به اردوهای راهیان نور خبر داد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در برنامه تلویزیونی زاویه:پنج شنبه ۲ دی ۱۳۹۵

نباید به مخالفان مبانی نظام و انقلاب در دانشگاه تریبون داده شود/ دانشگاه محل تضارب آراست نه براندازی

گودرزی با بیان اینکه دانشگاه محل تضارب آرا و آزادی واقعی است نه آزادی براندازی، گفت: نباید به کسی که مبانی جمهوری اسلامی، قانون اساسی و انقلاب را قبول ندارد در دانشگاه تریبون داده شود.

مسئول بسیج دانشجویی کشور: جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

پروژه‌های FATF و ICP از جمله راه‌های نفوذ دشمن در لایه‌های اقتصادی و سیاسی ایران است

داود گودرزی اجرای پروژه‌های FATF و ICP را از جمله راه‌های نفوذ دشمن در لایه‌های اقتصادی و سیاسی ایران عنوان کرد و گفت: امروز هژمونی قدرت آمریکا در حال نابودی است و این کشور مستکبر با هر ابزاری که شده به مقابله با قدرت ایران برخاسته ،تا خود را در جهان احیا کند.

گودرزی در نشست خبری:دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵

دوقطبی سازی کاذب و ایجاد شکاف در سطح جامعه به کشور ضربه می‌زند

مسئول سازمان بسیج دانشجویی گفت: دو قطبی‌سازی کاذبی که برخی می‌خواهند انجام دهند و شکاف در سطح جامعه ایجاد کنند غلط است و به کشور ضربه می‌زند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی:یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵

آمریکا انتخابات 96 را پایان انقلابی‌گری ملت ایران می‌خواهد

گودرزی فضای دانشگاه را در ترم آینده فضایی سیاسی با رنگ و بوی انتخاباتی خواند و خاطرنشان کرد: آمریکا انتخابات 96 را پایان انقلابی‌گری ملت ایران می‌خواهد، یکی از اقدامات بسیج دانشجویی در ترم تحصیلی آینده باید نقد 4 دولت گذشته با معیارهای انقلاب و با شاخص شعارهای خودشان باشد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی در جمع مسئولین نواحی بسیج دانشجویی:جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

تحقق عملی اقتصاد مقاومتی اولویت بسیج دانشجویی است

داود گودرزی رویکرد و اولویت اصلی بسیج دانشجویی در سال جدید را ترویج گفتمان انقلابی و تبیین چیستی جریان انقلابی و غیرانقلابی دانست و گفت: تحقق عملی اقتصاد مقاومتی اولویت‌های بسیج دانشجویی در سال 95 است.

گودرزی در همایش سه هزار نفری مسئولان بسیج دانشجویی:سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴

مشاور رئیس‌جمهور خط فکری غرب‌گرایی را دنبال می‌کند

مسئول سازمان بسیج دانشجویی گفت: سریع‌القلم مشاور رئیس جمهور به صراحت می‌گوید که انگلیس و آمریکا دشمن ما نیستند و این مسائل ناشی از خط فکری غرب‌گرایی است که در داخل کشور وجود دارد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور:چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴

بخشی از جریان نفاق فتنه، نفوذ خود را در نظام حفظ کرده و در فکر فتنه‌های بعدی هستند

داود گودرزی در همایش گرامیداشت ۹ دی گفت: آنانی که در سال ۸۸ به دنبال ایجاد رعب و وحشت به عنوان محارب و مفسد فی‌الارض بودند اگر طبق فتوای منتظری برخورد می‌شد اکنون باید این فتنه‌گران اعدام می‌شدند.

سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴

گودرزی: برجام دروازه‌ای است که خطر نفوذ را چندین برابر می‌کند

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در مراسم رونمایی از کتاب "برجام دروازه نفوذ" گفت: آمریکا برای نفوذ در داخل کشور محوری نیاز داشت که آن محور توافق هسته‌ای است/ دنبال دعوای سیاسی نیستیم ولی نمی‌توان واقعیات را نادیده گرفت

چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

گودرزی: جنایات آمریکا نسبت به مردم ایران فراموش شدنی نیست

رئیس سازمان بسیج دانشجویی اظهار داشت: هم برجام برایمان مهم است و هم حواس‌مان به سایر عرصه‌های نفوذ جمع است و هوشمندانه عمل می‌کنیم/ خواب بازگشت آمریکا تعبیر نخواهد شد

یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

جانشین مسئول سازمان بسیج دانشجویی: راهپیمایی دانشجویی دانشگاه‌های تهران با حضور تشکل‌های دانشجویی امسال قبل از شروع مراسم 13 آبان با تجمع مقابل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود/ امروز جنبش دانشجویی استکبارستیزتر از هر زمان است

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین