اخبار افزایش حقوق (۱۴)

شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷

چرا افزایش یکسان ۲۰درصدی حقوق کارمندان و مدیران، ناعادلانه است؟

نمایندگان مجلس در جریان رسیدگی به لایحه بودجه سال ۹۸، با پیشنهاد دولت برای افزایش ۲۰ درصدی حقوق همه کارمندان، مدیران و بازنشستگان در سال آینده موافقت کردند. این

افزایش ۱۹ درصدی حقوق بازنشستگانیکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷

خبرهای خوش برای بازنشستگان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد: امسال با افزایش 19 درصدی حقوق بازنشستگان، کف حقوق برای اقشار بازنشسته از یک میلیون تومان به دو میلیون و صد هزار تومان رسیده است.

تخلفات آشکار دولت یازدهم چند هفته مانده به انتخابات!پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶

تصمیم دولت یازدهم برای افزایش 50 درصدی حقوق‌ها در آستانه انتخابات + سند

براساس مصوبه 18/12/1395 هیات وزیران، سقف حداکثر امتیازات مواد 65، 66، 68 و 71 قانون مدیریت خدمات کشوری (مربوط به محاسبه حقوق کارمندان، مدیران و بازنشستگان دولتی) 50 درصد افزایش یافت؛ این مصوبه در 21 اسفند 1395 از سوی معاون اول رئیس‌جمهور برای اجرا به سازمان امور اداری و استخدامی ابلاغ شده است.

نمایندگان مصوب کردندچهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵

تعیین سقف افزایش 60 درصدی حقوق برای مدیران

سقف حقوق مدیران با پیشنهاد روسای قوا یا معاونان رئیس جمهور تا ۶۰ درصد افزایش تعیین شد.

جهانگیری با ابلاغ مصوبه هیات وزیران به دستگاه‌های دولتی اعلام کرددوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

هرگونه افزایش حقوق و مزایا و استخدام‌های جدید ممنوع است

معاون اول رئیس جمهور با ابلاغ مصوبه هیات وزیران به دستگاه‌های دولتی اعلام کرد: خرید و اجاره هرگونه ساختمان اداری جدید، انجام استخدام‌های جدید و هرگونه افزایش در نظام پرداخت حقوق و دستمزد توسط دستگاه‌های دولتی ممنوع است.

جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵

جزئیات افزایش حقوق فرهنگیان در سال 95 ابلاغ شد

بخشنامه افزایش حقوق و مزایای کارکنان آموزش و پرورش در سال 95 از سوی سیدمحمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.

طبق مصوبه مجلس در بودجه ۹۵چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵

حقوق کارکنان کشوری و لشکری و قضات افزایش می‌یابد

نمایندگان مجلس در بودجه 95 مقرر کردند که حقوق گروه‌های مختلف حقوق‌بگیر از قبیل هیأت علمی، کارکنان کشوری و لشکری و قضات در سال جاری افزایش یابد.

یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴

وعده نوبخت برای حل مشکلات معیشتی پرسنل ناجا

سخنگوی دولت گفت: امیدواریم با هماهنگی‌هایی که فرماندهی ناجا و مجموعه دولت در هفته گذشته داشته‌اند نتیجه‌و دستاوردهای تعامل و هماهنگی بتوانند برای نیرو‌ها و پرسنل مجموعه خدوم و زحمت کش نیروی انتظامی به ویژه راهنمایی و رانندگی گشایش ایجاد شود و تنگنا‌ها و دغدغه‌های مالی و معیشتی آنا مرتفع و تأمین گردد.

سردار اشتری مطرح کردسه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴

افزایش حقوق پرسنل از برنامه‌های اولویت‌دار ناجا است

سردار اشتری، افزایش حقوق کارکنان نیروی انتظامی را از برنامه‌های اولویت دار ناجا عنوان و مطرح کرد: درصدد افزایش حقوق کارکنان خصوصا کسانی که درجات پایین تر و سنوات پایین تر دارند، هستیم.

نایب رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران: شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴

دولت دستمزد کارگران را در 2 سال اخیر افزایش نداده است

وطنخواه گفت:دولت درصدد است تا با استثنا کردن کارگران جوان زیر 29 سال از شمول دریافت حداقل مزد قانونی به سیاست‌های تعدیل ساختاری سرعت بیشتری ببخشد.

یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

اخبار آرشیوی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از واریز مقرری مربوطه ناشی از افزایش ضریب حقوق فرهنگیان خبر داد و اعلام کرد؛ این مقرری از اردیبهشت ماه به حساب مستخدمین رسمی و پیمانی این وزارتخانه واریز می شود

چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲

اخبار آرشیوی

نایب‌رئیس کانون عالی انجمن صنفی کارگری در گفتگو با «نسیم»: حداقل درآمد لازم برای تأمین معیشت خانواده 4 نفری بر اساس استانداردهای جهانی در ایران بیش از 1.5 میلیون تومان است/ حداقل دستمزد پیشنهادی 93 را طی 10 روزه آینده به شورای عالی کار ارائه می‌دهیم

یکشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

عبدالعلی تاجی، معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور: افزایش 10 درصدی حقوق کارمندان دولت به علاوه معوقات فروردین تا خردادماه در حقوق تیرماه به حساب کارمندان واریز شده است

دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

دستورالعمل و ضوابط اجرایی افزایش 10 درصدی حقوق کارمندان دولت، از سوی رئیس‌جمهور برای اجرا به معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری ابلاغ شد

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین