اخبار حاشیه نشینی (۱۴)

وزیر بهداشت مطرح کرد:یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

حاشیه تهران از نظر امکانات بهداشتی و درمانی فقیر‌ترین منطقه کشور بود!

وزیر بهداشت گفت: حاشیه تهران از نظر امکانات بهداشتی و درمانی فقیر‌ترین منطقه کشور بود که با تلاش سه دانشگاه علوم پزشکی تهران و با ساخت تخت‌های بیمارستانی جدید، به تدریج از محرومیت خارج می‌شود.

سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵

پایش حاشیه نشین در دو استان خراسان رضوی و خوزستان امشب در شبکه یک

در ادامه بررسی علل و عوامل رشد و گسترش حاشیه نشینی در کشور امشب سوم بهمن در برنامه پایش، سکونت گاههای غیررسمی در دو استان خوزستان و خراسان رضوی با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی نقد و تحلیل خواهد شد.

وزیر بهداشت مطرح کرد:جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵

بیمه تامین اجتماعی 1500 میلیارد تومان به بیمارستان‌ها بدهکار است/ بهبود خدمت‌رسانی در مراسم اربعین امسال

وزیر بهداشت اضافه کرد: 2.5 میلیون نفر کارگر در حاشیه شهر وجود دارد که حق بیمه تامین اجتماعی را می‌پردازند اما هیچ بیمارستانی در حاشیه شهر برای ارائه خدمت به آنها وجود ندارد؛ بیمه تامین اجتماعی 1500 میلیارد تومان به بیمارستان‌های ما بدهکار است. بدهی خود را نمی‌دهند چه برسد که بخواهند در این عرصه سرمایه‌گذاری کنند.

معاون وزیر بهداشت خبر دادشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵

700 سکونتگاه غیر رسمی تحت پوشش خدمات طرح تحول سلامت

معاون بهداشتی وزارت بهداشت، گفت: ۷۰۰ سکونتگاه غیر رسمی در سطح کشور زیر پوشش خدمات طرح تحول نظام سلامت قرار گرفت که پیش از این از خدمات بهداشتی و درمانی برخوردار نبودند.

کوخ نشینان در سرزمینی با مدیران چند ده میلیونیسه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵

ملاشیه، زندگی میان فاضلاب و زباله/ حاشیه‌نشینی هیچ‌وقت دغدغه مسئولین نبوده است+تصاویر

ملاشیه منطقه‌ای در جنوبی‌ترین نقطه قسمت غربی اهواز با بیش از 50 سال قدمت، جایی که در زمانی مردم آن برای دفاع از کشور جان خود را فدا کردند؛ اما سالهاست که روزگار و مسئولان از آن روبرگردانه‌اند.

معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور:پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

حاشیه‌نشینی نتیجه برنامه‌ریزی نادرست مسئولان است

واعظ‌‌‌مهدوی حاشیه‌نشینی در شهرها را نتیجه برنامه‌ریزی نادرست مسئولان دانست و گفت: توانمندسازی اجتماع‌محور راهکار برون‌رفت از مسائل این مناطق است.

رافع درهمایش سراسری سمن‌های کشور:چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴

آسیب‌های اجتماعی دربرخی مناطق کشور به مرز هشدار رسیده است

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر درهمایش سمن‌های کشور دراصفهان گفت: آسیب‌های اجتماعی دربرخی شهر‌ها وحاشیه شهرهای کشورمان به مرز هشدار و شرایط قرمز رسیده است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا عنوان کرد:یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴

مهاجرت و حاشیه‌نشینی دو چالش مهم پلیس در مقابله با جرایم

رئیس پلیس پیشگیری با تاکید بر تقویت امنیت اجتماعی رسیدگی به مشکلات حاشیه نشینی را راهکار مقابله با جرایم و کاهش جرم دانست.

جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴

دولت در برنامه ششم توسعه راهبرد حل معضل حاشیه‌نشینی را مشخص کند

عضو کمیسون اجتماعی مجلس با انتقاد از بی‌توجهی به معضل حاشیه نشینی گفت: دولت در برنامه ششم توسعه باید دقیقا سند و راهبرد حل معضل حاشیه نشینی را مشخص و اعلام کند.

شنبه ۳ تیر ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

معاون وزیر راه و شهرسازی: طرح ساماندهی سکونتگاه‌های غیر رسمی شهرهای رفسنجان، سیرجان، بابل، پارس آباد، مریوان، مرودشت، اسلام آباد غرب، نجف آباد، مرند، مراغه، گلستان، شهریار، شیروان، ورامین، قائمشهر و درود به مساحت تقربیی 8 هزار هکتار به پایان رسیده است

سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

معاون شرکت عمران و بهسازی شهری ایران: در 45 هزار و 900 هکتار سکونتگاه غیررسمی جمعیتی بالغ بر پنج میلیون و 100 هزار نفر سکونت دارند/ هشت میلیون و 500 هزار نفر جمعیت شهری در بافت فرسوده سکونت دارند

یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

امیرحسین قاضی‌زاده، نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی وجود یک میلیون نفر حاشیه نشین در این شهر را بسیار نگران‌کننده و بحث‌برانگیز توصیف کرد

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین