اخبار شبکه های اجتماعی (۳۴)

گرافیک اطلاع رسانیکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

نبرد انتخاباتی در شبکه‌های اجتماعی

"فیس‌بوک و توئیتر در پیروزی من نقش کلیدی ایفا کرده‌ند." این سخنان دونالد ترامپ پس از پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بود. او در حالی پیروز انتخابات شد که رقیبش هیلاری کلینتون، برای تبلیغات خود ترجیح را بر استفاده از تبلیغات سنتی دانست. انتخابات در ایران نیز بی‌شباهت با دیگر کشورهای جهان نیست. شبکه‌های اجتماعی در ایران توانستند بسیار سریع جای خود را در میان رسانه‌ها بازکنند؛ بطوری که ممکن است کم‌کم جایگزین سایر رسانه‌ها شوند.

سیداحمد میرعلایی:جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵

فرهنگ ما همیشه به دنبال صلح و آَشتی بوده است

تهیه کننده سینمای کشور گفت: «قرآن کریم آیه‌های بسیاری در خصوص صبر و بخشش دارد و همواره بهترین سلاح مومن را در مقابل مشکلات و مصائب صبر می‌داند. صبر نعمت بزرگی است که از جانب پروردگار عالم به ما اعطا شده و یقینا کلید اصلی راه کمال و بهشت است.»

گرافیک اطلاع رسانجمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵

خطرهای اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های مجازی به عنوان یک ابزار هیچ مشکلی ندارند اما آنچه باعث می‌شود که این شبکه‌ها امروز منشأ تهدید باشند نه فرصت، محتوای نامناسب و آسیب‌های اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی است.

فیلمیکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵

برنامه جدید دشمن برای انتخابات 96

در این گزارش که در بخش خبری 20:30 پخش شد، به جوسازی رسانه‌های معاند خارجی به کمک عوامل داخلی‌شان پرداخته است.

فیلمشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵

از تصادف‌های عجیب تا دعوای یک بز با خروس قلدر!

جذاب‌ترین ویدئوهای منتشر شده در هفته گذشته توسط کاربران، در این فیلم گلچین شده‌اند.

میرباقری در نشست "ربوده شده": چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵

شبکه‌های اجتماعی را با تعهد اجتماعی همراه کنیم

بیژن میرباقری کارگردان "ربوده شده" در نشست نقد و بررسی این فیلم تاکید کرد باید شبکه های اجتماعی را با تعهد اجتماعی همراه کنیم.

در نشست سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی مطرح شد: یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵

آموزش 5 میلیون ایرانی از طریق شبکه های اجتماعی و رسانه ها

محمد صادق افراسیابی؛ دبیر کل همایش ملی سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی در دهمین نشست تخصصی سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی از آموزش برخی مهارتهای سواد رسانه ای با استفاده از شبکه های اجتماعی پرمخاطب و رسانه ها به 5 میلیون ایرانی خبر داد.

حسن خجسته: سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵

اخلاق در شبکه های اجتماعی رعایت نمی شود

دکتر حسن خجسته؛ رئیس پژوهشکده فرهنگ و ارتباطات و عضو هیأت علمی دانشگاه در برنامه "گفت و گوی فرهنگی" رادیو گفت و گو عنوان کرد: قبلا در رسانه ها افراد پایبند اخلاق حرفه ای بودند و سطحی از اخلاق حرفه ای رعایت می شد اما در شبکه های اجتماعی اخلاق رعایت نمی شود.

سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵

هشدار پلیس به والدین؛ خودکشی 2 نوجوان متاثر از شبکه‌های اجتماعی

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا ناجا از خودکشی دو دختر نوجوان تهرانی خبرداد که تحت تاثیر کانالی خاص در یکی از شبکه های اجتماعی قرار گرفته بودند.

پلیس فتا هشدار داد:دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵

فریب کلاهبرداران فروش کالا و خدمات در شبکه‌های اجتماعی را نخورید

سرپرست اداره تشخیص جرائم سایبری پلیس فتا با اشاره به افزایش روزافزون کانال‌ها و صفحات فروش کالا و خدمات در شبکه‌های اجتماعی گفت: کاربران، فریب این تبلیغات را نخورند و در دام بزهکاران و کلاهبرداران سایبری نیفتند.

محجوب:شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

مردم باید شبکه‌های اجتماعی را از مفاسد اخلاقی صیانت کنند

دبیرکل خانه کارگر با بیان اینکه باید در کاهش آسیب ها به حداقل برسیم، خاطر نشان کرد: اما این که ما در زمینه پاکسازی فضای مجازی به حداقل ها برسیم، نا ممکن نیست. این موضوع نیز مستلزم همت و یکپارچگی مدیریت در این عرصه است.

فیلمچهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵

ویدئوهای جذاب شبکه‌های اجتماعی

شبکه خبر جذاب‌ترین ویدئوهایی که طی یک هفته گذشته در شبکه‌های اجتماعی پخش شده را منتشر کرد.

نتایج وابستگی برنامه‌سازان تلویزیونی به شبکه‌های اجتماعی!سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵

آقای رشیدپور کمی تحقیق بد نیست!

گویا رشیدپور آنقدری که به جنجال برنامه‌اش فکر می‌کند، صحت و سقم خوراکی که در برنامه زنده به خورد مخاطبش می‌دهد، برایش مهم نیست که نمونه آن را می‌توان در شاهکارهای این چند وقت اخیرش دید.

پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵

برای ورود به آمریکا باید رمز اکانت فیس بوک و توییترتان را هم افشا کنید!

دولت آمریکا در صدد بررسی طرحی است که به موجب آن، از متقاضیان ورود به آمریکا خواسته می‌شود لیست حساب‌های کاربری و پسورد خود را در شبکه‌های اجتماعی به مسئولین آمریکایی ارائه دهند.

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

هشدار پلیس درباره آگهی‌های استخدامی دروغین در شبکه‌های اجتماعی

رئیس پلیس فتا فارس در مورد آگهی‌های استخدامی دروغین که در شبکه‌های اجتماعی رواج پیدا کرده است به شهروندان هشدار داد.

در نامه دفتر تحکیم وحدت به وزیر ارتباطات مطرح شد:یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵

مسئولیت انحرافات اخلاقی ناشی از شبکه‌های اجتماعی برعهده وزارت ارتباطات است

شورای تحکیم وحدت در نامه به واعظی نوشت: شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان به بخش مهمی از زندگی جوانان و نوجوانان ما تبدیل شده و مسئولیت لغزش‌ها و انحرافاتی که ذهن و اندیشه آنها را نشانه گرفته است برعهده مسئولینی ست که سودآوری را ملاک عمل قرار داده‌اند.

فیلمپنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

پربیننده‌ترین ویدئوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی

شبکه خبر طی گزارشی مجموعه ای از ویدئوهای پربیننده شبکه های اجتماعی را منتشر کرد.

یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

جزئیات دستگیری مدل‌های فضای مجازی از زبان دادستان تهران

دادستان تهران با اشاره به آسیب‌های فضای مجازی برضرورت مقابله با این آسیب‌ها تاکید کرد و گفت: امروزه دشمن سعی دارد در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی سرمایه‌گذاری کند تا بتواند در افکار جوانان نفوذ کند.

پلیس هشدار داد؛دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

کلاهبرداری با ترفند دوستیابی در شبکه‌های اجتماعی

رئیس اداره پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا با اشاره به جعلی و سرقتی بودن بسیاری از اسامی و عکس‌های موجود در شبکه‌های اجتماعی به شهروندان هشدار داد: مراقب کلاهبرداری و اخاذی با ترفند دوست یابی در شبکه‌های اجتماعی باشید.

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

هشدار پلیس فتا نسبت به بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

با فراگیر شدن شبکه‌های اجتماعی و فعالیت طیف وسیعی از افراد در این شبکه‌ها، به نحوی که هر کدام از این افراد می‌توانند مشتریان بالقوه کسب و کارها باشند، شرکت‌ها و تجار نیز از این فرصت‌ها برای مطرح کردن خود و محصولاتشان استفاده می‌کنند.

یادداشت/ فاطمه معصومیچهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

روایت خوراک مجازی آدم های حقیقی

شاید اگر کمی بیشتر در این رابطه فکر کنیم خواهیم فهمید این دنیای مجازی که انسان ها را به ساکنان جزایر گوناگونی در کنار هم بدل کرده است ؛کاربردی غیر از این نمی تواند داشته باشد. ی

عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی:پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

نقش شبکه‌های اجتماعی در انتخابات هفتم اسفند برجسته بود

عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: مخاطبان در شبکه های اجتماعی به عنوان دروازه بان خبر در جایگاه تولیدکننده و نه صرفا مصرف کننده هستند، از این رو توانستند نقش شبکه های اجتماعی به ویژه تلگرام را در انتخابات هفتم اسفند برجسته کنند.

گرافیک اطلاع رسانسه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵

خطرهای اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی به عنوان یک ابزار هیچ مشکلی ندارند، اما آنچه باعث می‌شود که این شبکه‌ها امروز منشأ تهدید باشند نه فرصت، محتوا و آسیب‌های اعتیاد به آنهاست. جایی که به مرور ارزش‌های فکری شخص در قالب جنگ نرم عوض شده و در تعارض با جامعه ایرانی حرکت می‌کند.

دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵

عضویت در شبکه‌های مجازی، قتل زن ۳۵ ساله را رقم زد + عکس

سیاوش در خصوص انگیزه جنایت و قتل همسرش به کارآگاهان گفت: همسرم از چندی پیش و از طریق شبکه‌های مجازی در چندین گروه عضویت داشت و این در حالی است که من با اینگونه ارتباطات مشکل داشتم و مخالف آن هستم.

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین