اخبار سربازان آمریکایی (۶)

سردار سلامی: شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

نیروهای ما باید قوی‌تر از سربازان آمریکایی و نیروهای تکفیری باشند

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: فرماندهان باید برای یگان‌های خود برنامه ورزشی منظم داشته باشند، مگر می‌شود در میدان نبرد بدون آمادگی جسمانی با این انسان‌های وحشی جنگید. ما باید از سربازان آمریکایی و نیروهای تکفیری قوی‌تر باشیم.

حسن عباسی:چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵

دولت باید به‌جای آزادسازی سربازان آمریکایی پول‌های مسدود شده کشورمان را طلب می‌کرد

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به آزادسازی سربازان آمریکایی افزود: شیوه آزادسازی سربازان آمریکایی اشتباه بود و دولت باید به‌جای آزادسازی آن‌ها پول‌های مسدود شده کشورمان را طلب می‌کرد و این‌ یک رفتار قانونی و حرفه‌ای بود.

توسط فرمانده معظم کل قوا صورت گرفتیکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴

اعطای نشان فتح به فرماندهان بازداشت‌کننده نظامیان متجاوز آمریکایی + تصاویر

فرمانده نیروی دریایی سپاه و چهار تن از فرماندهان این نیرو که در جریان توقیف شناورهای امریکایی و بازداشت تفنگداران متجاوز امریکا در محدوده جزیره فارسی، اقدام شجاعانه و بهنگام کرده بودند، به افتخار دریافت "نشان فتح" از دست فرمانده معظم کل قوا نائل شدند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری:دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴

پیام دستگیری سربازان آمریکایی این بود که "سربه‌سر ما نگذارید"

حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی به دستگیری سربازان آمریکایی اشاره کرد و گفت: پیام دستگیری این سربازان این بود که سربه‌سر ما نگذارید و ما برای حفاظت از حد و مرز در کشورمان ملاحظه هیچ چیزی را نداریم.

جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴

تابلوی سربازان دستگیر شده آمریکایی به دفتر حافظ منافع آمریکا تحویل داده شد + تصاویر

تابلوی سربازان دستگیر شده آمریکایی به همت دانشجویان بسیجی دانشگاه امام صادق(ع) به دفتر حافظ منافع آمریکا در ایران (به سفارت سوئیس) تحویل داده شد.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا:جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴

دیدن فیلم سربازان آمریکایی در حالی که زانو زده بودند برایم سخت است

جان کربی با بیان اینکه دیدن فیلم سربازان آمریکایی در حالی که زانو زده و تسلیم شده بودند برایم سخت است، گفت: ما با ایران روابط دیپلماتیک نداریم و فعلاً تنها کانال ارتباط ما، کانال جان کری و ظریف است که فعلاً کارآمدترین کانال موجود است و در قضیه آزادی ملوانان هم موثر واقع شد.

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین