اخبار مدیر دوتابعیتی (۷)

کریمی قدوسی مطرح کرد؛دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

100 دوتابعیتی در سطوح بالای مدیریتی

جواد کریمی قدوسی نماینده مجلس اظهار داشت که در جایگاه‌های مدیریتی سطح بالا تاکنون 100 دوتابعیتی را شناسایی کردیم.

یادداشت//چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵

دوتابعیتی‌ها و اطلاعات وزیر اطلاعات

جناب علوی ‏به جای دلسوزی و تعریف از "دعای کمیل" دوتابعیتی‌ها و "لابی مجانی و بی‌هزینه" دانستن این افراد برای جمهوری اسلامی، باید در مورد شبکه همکار دشمن در داخل و اقدامات خلاف امنیت ملی اتباع دوگانه شفاف‌سازی کنند.

وزیر اطلاعات در گفتگوی ویژه خبری:چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵

در کشور هیچ مدیر دوتابعیتی نمی‌شناسیم/ تا برجام اثرش را در سفره مردم بگذارد، طبیعی است که زمان می‌برد

وزیر اطلاعات با بیان اینکه در بین مدیران دولتی مدیر دوتابعیتی نمی‌شناسیم، گفت: تا امروز حتی یک مورد هم درخصوص مدیر دوتابعیتی به ما معرفی نشده است و با صدای بلند می‌گوییم در کشور هیچ مدیر دوتابعیتی نمی‌شناسیم.

جمشید انصاری در حاشیه نشست هیات دولت خبر داد:چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵

معرفی ۱۳ مدیر دوتابعیتی به وزارت اطلاعات/ تاکنون تنها یک مورد به ما گزارش شده است

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی گفت: مسئول اعلام افراد دارای تابعیت مضاعف در دولت با وزارت اطلاعات است و تا امروز جز یک مورد که ۴ ماه قبل وزارت اطلاعات اعلام کرد که یکی از مدیران وزارت ارتباطات دوتابعیتی است، مورد دیگری به ما گزارش نشده است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور:یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵

ارسال گزارش از دوتابعیتی‌ها به نهادهای ذیصلاح

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه افراد دوتابعیتی مشغول در پست های دولتی به مراجع قضایی معرفی می شوند، گفت: گزارش نهایی در این خصوص به مراجع ذی صلاح ارسال شده است.

وزیر اطلاعات:دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵

هیچ مدیر دوتابعیتی در دولت نداریم/ یکی از مسئولان اصرار بر دریافت اقامت داشت و از مسئولیت خود استعفا کرد

علوی گفت:‌ دو نفر از مسئولان دولتی در سال جاری در مقام دریافت اقامت در کانادا و یا گرین کارت آمریکا بودند که به انها اعلام شد یا اقامت و گرین کارت را دنبال کنند و استعفا دهند یا اقامت و گرین کارت را رها کرده در سمت خود کار را ادامه دهند؛ یکی از آنها اصرار بر دریافت اقامت داشت و از مسئولیت خود استعفا کرد و فرد دیگر از دریافت گرین کارت صرفنظر نمود.

نقوی‌ حسینی خبر داد:چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵

۳۵ مدیر دوتابعیتی عزل شدند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پاسخ به سوالی درباره وضعیت مدیران دو تابعیتی گفت: به گزارش وزیر اطلاعات تاکنون 79 نفر از مدیران مشکوک به تابعیت دوگانه شناسایی شده‌اند که پس از بررسی‌های لازم و اثبات دوگانگی تابعیت 35 نفر از آنها، برکنار شدند.

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین