اخبار فوعه و کفریا (۸)

این دیدار پس از سه سال و نیم صورت گرفتسه شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷

دیدار فرمانده حزب‌الله لبنان با دختر چهار ساله‌اش

نخستین دیدار علی صالح فرمانده مستشاران حزب‌الله لبنان در فوعه و کفریا با دختر چهارساله‌اش پس از شکست حصر سه‌سال و نیمه فوعه و کفریا را ببینید.

مقاومت با دستان خالیچهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

خبرنگار «نسیم آنلاین» کسب اطلاع کردجمعه ۲ تیر ۱۳۹۶

عملیات تبادل هلال احمر سوریه و خروج تعدادی از مجروحان و بیماران "فوعه و کفریا"

یک منبع آگاه در استان حماه سوریه در گفتگو با خبرنگار «نسیم آنلاین» با اشاره به عملیات روز گذشته هلال احمر سوریه گفت: عصر روز گذشته هلال احمر سوریه در اقدامی هماهنگ تعدادی از مجروحان و افراد بیمار ساکن در شهرهای محاصره شده "فوعه و کفریا" را از این مناطق خارج و به بیمارستان شهر حماه منتقل کرد.

در رابطه با انفجار تروریستی فوعه و کفریا صورت گرفتیکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

ارسال نامه سوریه به دبیر کل سازمان ملل و رئیس دوره ای شورای امنیت

وزارت‌خارجه ‌سوریه در دو نامه به دبیر کل سازمان ملل و شورای امنیت سازمان ملل تاکید کرد که حملات تروریستی به اهالی فوعه‌وکفریا ضرورت یکپارچه شدن تلاش‌ها برای مبارزه با تروریسم را نشان می‌دهد.

امیرعبداللهیان:یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

اقدام نظامی آمریکا تشویقی برای حمله تروریست‌ها به فوعه و کفریا بود

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل معتقد است اقدام نظامی آمریکا نه‌تنها عامل روحیه‌بخش به تروریست‌ها بود بلکه سبب تشویق آنها به حمله تروریستی شد.

منابع بیمارستانی اعلام کردند:یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

شمار کشته‌های انفجار تروریستی حلب به 125 نفر رسید/ 68 کودک در بین قربانیان

منابع خبری سوریه از افزایش شمار قربانیان حمله تروریستی روز شنبه حلب به 125 کشته خبر دادند که در بین آنها 68 کودک وجود دارد.

یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

ایران جنایت تروریست‌های تکفیری در فوعه و کفریا را به شدت محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران جنایت هولناک روز گذشته تروریست‌های تکفیری در فوعه و کفریا را به شدت محکوم و با دولت و ملت سوریه و بازماندگان شهدای این کشتار تلخ و وقیحانه ابراز همدردی کرد.

«نسیم آنلاین» از تحولات سوریه بعد از فتح حلب گزارش می‌دهد؛دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵

چرا اتوبان دمشق - بیروت؟

اتوبان دمشق - بیروت اصلی‌ترین مسیر امدادرسانی به تروریست‌های ساکن زبدانی و مضایاست. پاکسازی و آزادسازی کامل این اتوبان به معنای آغاز عملیات آزادسازی این مناطق و بالا بردن افزایش ضریب امنیتی پایتخت سوریه است که به کاهش قدرت تروریست‌ها در تهدید مناطق استراتژیک سوریه و مناطق جنوبی این کشور منجر خواهد شد.

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین