اخبار استارتاپ (۹)

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

روز کسب و کار برگزار می‌شود

روز کسب و کار در سومین دوره شتابدهی برگزار می‌شود

آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌روددوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸

استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!

امروز هرکسی چند برنامۀ دیجیتال روی گوشی‌اش دارد که می‌تواند با آن تاکسی کرایه کند، غذا بخرد، هتل رزرو کند یا حتی پرستار بگیرد. این برنامه‌ها بازی دوسربُردند: هم افرادِ نیازمند کار پیدا می‌کنند و هم مشتریان با حداقل هزینه به مقصودشان می‌رسند. «اوبر» و «ایربی‌ان‌بی» جزو اولینِ این استارتاپ‌ها در دنیا بودند. اما یک نگرانی بزرگ: اگر این استارتاپ‌ها، به‌طمع سود بیشتر، بتوانند واسطه‌های دسترسی به خدمات یا همان افراد محتاج کار را حذف کنند، آن وقت چه کسی می‌خواهد آن‌ها را متوقف کند؟

پس از ۲ سال صورت می‌گیردچهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

پخش «شب‌نامه» از شبکه افق

 مستند شب نامه بعد از ۲ سال از تلویزیون پخش می‌گردد. این فیلم مستند که به موضوع نفوذ و جاسوسی در اکوسیستم استارت آپى کشور  می‌پردازد امروز ۷ فروردین، ساعت ۱۸از شبکه افق پخش خواهد شد.

سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷

اولین شتاب‌دهنده حوزه گردشگری افتتاح شد

زیست بوم سی سو تک اولین شتاب دهنده استارت آپ های گردشگری افتتاح شد همچینین سامانه ثبت ایده این حوزه برای استارت اپ ها گردشگری میراث فرهنگی و صنایع دستی رونمایی شد.

جوابیه دیجی کالا به انتشار یک گزارشچهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷

سرمایه‌گذاری خارجی در دیجی‌کالا به طور کامل جذب شد + توضیحات نسیم آنلاین

در پی بازنشر گزارشی با عنوان «سرمایه گذاری IIIC در دیجی کالا انجام نخواهد شد حتی یک سنت» در نسیم روابط عمومی دیجیکالا پاسخی ارسال کرده است. در جوابیه دیجی‌کالا اماده 100 میلیون دلار جذب و هم‌اکنون روند انتقال تدریجی و دشوار این مبلغ به حساب‌های دیجی‌کالا کامل شده است.

پیگیری‌ سرمایه‌گذاری خارجی ۱۰۰ میلیون دلاریدوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

سرمایه گذاری IIIC در دیجی کالا انجام نخواهد شد حتی یک سنت

جذب سرمایه در استارت آپ های ایرانی، ابعاد پیچیده، عجیب، غیر اصولی و حتی در برخی موارد شبه فساد یافته است. در 100 روز ابتدای دولت دوازدهم بود که دولت گزارشی منتشر کرد که به موجب آن ادعا شده بود که دیجی کالا 100 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی دریافت کرده است.

مدیرعامل گروه فن‌آوا در جلسه تودیع و معارفه تاکید کردسه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶

فن‌آوا در حوزه استارت‌آپ‌ها شتاب بیشتری خواهد گرفت

مهندس علی نوری مدیرعامل گروه فن آوا گفت: استارت آپ ها آینده صنعت فناوری اطلاعات هستند و ما باید در حوزه استارت آپ ها شتاب بیشتری داشته باشیم و آن را تقویت کنیم.

گرافیک اطلاع رساندوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵

اکوسیستم استارتاپی چگونه است؟

گرافیک اطلاع‌رسان با موضوع اکوسیستم استارتاپ‌ها در «نسیم آنلاین» منتشر شد.

فیلمپنج شنبه ۹ دی ۱۳۹۵

آیا فعالیت آژانس‌های موبایلی قانونی است؟

در برنامه شب گذشته شبکه خبر، قانونی بودن یا نبودن فعالیت آژانس‌های موبایلی که بوسیله یک نرم افزار موبایلی اقدام به تهیه وسیله نقلیه می‌شود، مورد بررسی قرار گرفته است.

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین