اخبار مهدی مهرپور (۴)

چرا دولت ۳ سال پیش بعد از گران کردن بنزین از ۴۰۰ به ۱۰۰۰ تومان مابه‌التفاوت را به مردم نداد؟یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

120هزار میلیارد تومان منابع هدفمندی به جیب مردم نرفت

بدون شک رقم یارانه نقدی بدون افزایش قیمت حامل‌های انرژی و حتی بدون حذف حتی یک نفر، برای همه ایرانی‌ها قابلیت دو برابر شدن دارد.

وقتی رئیس کل یک حسابدار استچهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

برسد به دست ضعیف‌ترین رئیس کل بانک مرکزی ایران در 57 سال اخیر!

انتقادات به حسن روحانی و عملکرد اقتصادی وی و دوستانش آنقدر زیاد شده که این روزها برای پاسخگویی به آن‌ها، تمام وزرا و روسای دستگاه‌های دولتی بسیج شده‌اند تا به منتقدان به خصوص رقیبان حسن روحانی پاسخ دهند. این نوع همبستگی، انسجام و وحدت، هیچگاه در جامعه سیاسی ایران مشاهدهه نشده است!

آقای روحانی! خبر دارید خودروی ۲۰۰۸ در اروپا ۴۰ میلیون و در امارات کمتر از ۵۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد؟یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

تولید خودرو با دو برابر قیمتِ اروپا با یک بنگاه ورشکسته افتخار دارد؟

سوال از آقای روحانی این است که چرا با وجود برجام، مدیران خودرویی شما سراغ تویوتا، فوکس واگن و شرکت‌های معتبر دیگر نرفتند؟ پژو در صادرات محصولات خود مانده است، اغلب خطوط تولیدی خود را تعطیل کرده و خودروهای خود را نمی‌تواند به راحتی بفروشد، چه برسد به تولید و صادرات مشترک محصولات ایرانی، آنهم در این شرایط !

امیدوارم تحلیل‌های اقتصادی‌تان اینگونه نباشد!یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵

تقدیم به اقتصاددانی که کتاب"محرمانه‌های اقتصاد ایران" را نخوانده نقد کرد!

امیدوارم تحلیل‌های اقتصادی‌تان درباره اقتصاد ایران اینگونه نباشد! چرا که اخیرا هم شنیده‌ام برای مشورت به تیم اقتصادی دولت به پاستور و موسسه نیاوران می‌روید، لذا مقداری نگران شدم که نکند خدای ناکرده تحلیل‌‎های شما از اوضاع اقتصاد ایران اینگونه باشد!

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین