اخبار حجت‌الاسلام تقوی (۱۲)

حجت‌الاسلام تقوی خبر داد:جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶

اقامه نماز جمعه در 900 شهر ایران/ 260 مصلی در حال ساخت داریم

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور گفت: در حال حاضر در 900 شهر کشور نماز جمعه اقامه می‌شود که به منظور آسایش مردم و افزایش گنجایش برای شرکت‌کنندگان در نمازهای جمعه، 260 مصلا در حال ساخت است.

حجت‌الاسلام تقوی در بزرگداشت پنجاه و چهارمین سالگرد شهدای ١٥ خرداد:دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶

نهضت انقلاب و قیام ١٥ خرداد از عاشورا آغاز شد/ مسئولان بدانند بر سر سفره شهیدان نشسته‌اند

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گفت: ما هر چه داریم از شهدا داریم و مسئولانی که فرصت خدمتگزاری در نظام پیدا کردند باید بدانند بر سر سفره شهیدان نشسته‌اند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه:سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵

نام آیت‌الله هاشمی با انقلاب شکوهمند اسلامی عجین شده است

حجت‌الاسلام تقوی گفت: مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی شخصیتی رهرو و همیشه پیرو نظام و انقلاب بود.

حجت‌الاسلام تقوی:شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵

آمریکا به دنبال نابودی ایران است و با مذاکره و لبخند راضی نمی‌شود

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: اینکه با آنها مذاکره کنیم، لبخند بزنیم و امتیاز بدهیم این دشمنان کینه‌توز را راضی نمی‌کند آنها نابودی کیان اسلامی ما را می‌خواهند و به چیز دیگری راضی نمی‌شوند.

یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴

حجت‌الاسلام تقوی درگذشت آیت‌الله واعظ طبسی را تسلیت گفت

حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور با صدور پیامی درگذشت آیت‌الله واعظ طبسی تولیت آستان قدس رضوی را تسلیت گفت.

حجت‌الاسلام تقوی:شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴

جلسات وحدت اصولگرایان ادامه می‌یابد

قائم مقام دبیرکل جامعه روحانیت گفت: جلسات وحدت اصولگرایان ادامه پیدا می‌کند چراکه وحدت اصلی راهبردی است و تلاش‌مان این است که در سراسر کشور این فرایند را نهادینه کنیم.

حجت‌الاسلام تقوی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران:جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴

ما نباید به لبخند دشمن خوشبین باشیم

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه ما نباید به لبخند دشمن خوشبین باشیم، گفت: اگر دشمن به ما روی آورد نباید برای او فرش قرمز پهن کنیم.

جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

حجت‌الاسلام تقوی در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران: ما از قدرت برای پیشرفت جوامع بشری استفاده می‌کنیم و آن را وسیله‌ای برای چپاول منابع مالی کشورهای مختلف نمی‌دانیم

جمعه ۱۴ مرداد ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

حجت‌الاسلام تقوی درسخنان پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران: بذل و بخشش بیت‌المال برای کسب وجهه اجتماعی و محبوبیت میان یک قشر خاص، ظلم و گناه بزرگ است/ در حکومت علوی، جایی برای ویژه‌خواری وجود ندارد

جمعه ۳۱ تیر ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

حجت‌الاسلام تقوی، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در سخنان پیش از خطبه امروز نمازجمعه تهران: حضور در نماز جمعه پیمان بستن مجدد با امام خمینی(ره) است/ مردم در زمان‌های مختلف با حضور پرشور در نماز جمعه، حمایت خود را از نظام، رهبری و دولت خدمتگزار اعلام کرده‌اند

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین