اخبار حزب کارگزاران (۲۷)

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولتشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

جبار کوچکی‌نژاد، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی پیرامون ایجاد شکست و فاصله اعتدالیون و کارگزاران درون دولت می‌گوید: مثلث نهاوندیان، نوبخت و واعظی با وجود حضور در حزب اعتدالیون به لحاظ تفکر سیاسی تفاوت چندانی با جهانگیری به عنوان نماینده حزب کارگزاران در دولت ندارند‌ . اما باید گفت این تفاوت به لحاظ وزن قدرت‌نمایی این دو حزب قابل لمس است‌.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران اعلام کرد؛سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

محسن هاشمی رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران شد/ کرباسچی و مرعشی در سمت خود ابقا شدند

نمازی با اعلام خبر ابقای کرباسچی و مرعشی به عنوان دبیرکل و سخنگوی کارگزاران سازندگی گفت:در جلسه آتی،دبیرکل رئیس کمیته‌ها را به رئیس شورای مرکزی پیشنهاد خواهد داد تا با رأی اعضای شورای مرکزی انتخاب شوند.

عضو اصلاح‌طلب شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران:دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵

درباره لیست شوراها میان کارگزاران و اصلاح‌طلبان اختلاف وجود دارد

حقانی اظهار داشت: با توجه به سلایق مختلف اختلافات در میان کارگزاران و اصلاح‌طلبان وجود دارد.

دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵

پیام تسلیت حزب کارگزاران درپی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

حزب کارگزاران سازندگی با صدور پیامی ضمن تسلیت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اعلام کرد: نقش بی‌بدیل وی در تمام شئون سیاسی و اجتماعی از ایشان چهره‌ای ساخته بود که تکرار آن در تاریخ ناممکن است.

فیلمسه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵

چرا جلسه ساختمان پلاک 2 نباید رسانه‌ای می‌شد؟

خبرنگارانی که از جلسه انتخاباتی حزب کارگزاران مطلع شده بودند و برای کسب اطلاعات بیشتر از محتوای این نشست به محل برگزاری جلسه مراجعه کردند، با ممانعت مسئولین از ورود به این جلسه و برخورد بد پرسنل حاضر در ساختمان محل برگزاری نشست مواجه شدند.

در جمع خبرنگاران مطرح شد؛دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵

مرعشی: هنوز گزینه کارگزاران برای شهرداری تهران مشخص نشده

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در پاسخ به سوالی مبنی براینکه آیا گزینه کارگزاران برای شهرداری تهران محسن هاشمی است گفت: نه؛ هنوز گزینه ما مشخص نشده است.

از دقایقی پیش آغاز شد؛دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵

جلسه انتخاباتی حزب کارگزاران در دفتر محسن هاشمی

از دقایقی پیشی جلسه شورای سیاستگذاری حزب کارگزاران سازندگی در خصوص موضوع انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر سال آینده در دفتر نشر انقلاب اسلامی آغاز شده است.

شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵

"حزب کارگزاران"، رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شد

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: از امروز حزب کارگزاران به دبیرکلی غلامحسین کرباسچی به مدت سه‌ماه رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شد.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران:دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵

حمایت‌ احتمالی ما از روحانی مشروط است/ اصلاح‌طلبانی که تأیید صلاحیت می‌شوند برای ۹۶ ثبت‌نام کنند

نمازی گفت: اصلاح‌طلبان اگر هم به روحانی برسند باید حمایتشان از روحانی تا حدودی مشروط باشد. مشروط از این لحاظ که بدانیم برنامه‌ روحانی برای اداره کشور چیست؟ چون مردم می­‌خواهند به آقای روحانی رأی بدهند باید بدانند به چه برنامه‌ای رأی می‌دهند

یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵

تکرار توهین کارگزارانی‌ها؛ نوبت به مسئولان ارشد نظام رسید

آیدین سیار سریع از طنزنویسان هتاک روزنامه‌های زنجیره‌ای با کنایه‌های واضح به چگونگی نهی احمدی‌نژاد برای حضور در انتخابات پرداخته است؛ مطلبی که نمی‌توانیم به جز اهانت به مقامات ارشد نظام اسمی روی آن بگذاریم.

شهریار زرشناس:شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵

قوه مجریه از سال 92 تحت کنترل مدیریت اشرافی‌ است/ منشأ اشرافی‌گری مدیریت کارگزاران سازندگی است

عضو هیئت علمی دانشگاه با بیان اینکه قوه مجریه از سال 92 تحت کنترل مدیریت اشرافی‌ است به موضوع بازسازی اقتصاد سرمایه‌داری توسط حلقه بوروکراتیک کارگزاران و مشارکت اشاره کرد و گفت: تیم اقتصادی دولت یازدهم همگی نئولیبرالیست هستند.

واکنش عضو حزب اعتماد ملی به اظهارات کرباسچی:شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

از نگاه بالا به پایین کارگزاران در برخورد با اعضا متأسف شدم/ کاش با خانواده متوفی ابراز همدردی می‌کردید

عضو حزب اعتماد ملی به موضوع خودکشی مدیر مالی و اداری حزب کارگزاران و اظهارات دبیرکل این حزب واکنش نشان داد و خطاب به کرباسچی گفت: به عنوان یک فعال اجتماعی و سیاسی، از این نگاه بالا به پایین شما بسیار متأسف شدم.

متن وصیت‌نامه مدیر مالی کارگزاران: شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

گفتند به دلیل مشکلات مالی به بنده نیاز ندارند/ حزب به این بزرگی 2 میلیون ندارد؟/ مجبور به خودکشی شدم

مشکل خاصی نداشتم تا اینکه اعلام شد به علت مشکل در پرداخت حقوق به بنده نیاز ندارند، آیا حزب به این عظمت مشکل ماهی 2 میلیون تومان را دارد؟ قادر به تأمین هزینه‌های زندگی نیستم؛ با توجه به توضیحات فوق‌الذکر به دلیل مشکلات به وجود آمده مجبور به کاری که نباید انجام دهم متوسل شدم.

شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

مرعشی: هیچ یک از اعضا از حزب کارگزاران حقوق نمی‌گیرد

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در خصوص دریافت حقوق 6 میلیونی از محل حزب کارگزاران سازندگی گفت که هیچ یک از اعضا از حزب حقوق نمی‌گیرد بلکه حق عضویت هم پرداخت می‌کنند.

یک عضو حزب کارگزاران:شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

فردی که خودکشی کرد درخواست مساعدت‌ مالی داشت/ عدم مدیریت در کارگزاران موجب چنین وضعیتی شده

یک عضو حزب کارگزاران سازندگی در واکنش به خودکشی یکی از اعضای این حزب گفت: شخصی که خود را حلق آویز کرده آقای "ب.س" یکی از افراد نزدیک به کرباسچی و از اعضای جدید حزب بوده که چندین بار مساعدت هایی را در حوزه مالی از دبیرکل حزب داشته اما هیچ تدبیری اندیشیده نشد.

سیدیاسر جبرائیلی نوشت:شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

در باب رابطه خودکشی معاون مالی حزب کارگزاران با ایمان به لیبرالیسم

این کارشناس سیاسی با بیان اینکه رابطه روشنی میان خودکشی معاون مالی حزب کارگزاران و ایمان این طیف به ایدئولوژی لیبرالیسم وجود دارد نوشت: برای لیبرال‌ها اهمیتی ندارد نه فقط در کشور که حتی در مجموعه خودمانی تحت مدیرتشان، نظام توزیع ثروت به تضادهای طبقاتی کشنده منجر شود.

جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵

جزئیات خودکشی معاون مالی حزب کارگزاران

سرپرست دادسرای امور جنایی از کشف دستنوشته کنار جسد معاون مالی حزب کارگزاران که حاکی از دلیل خودکشی وی بوده است، خبر داد.

ریشه‌یابی حقوق‌های نجومی در دوران کارگزاران و اصلاحات؛یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵

اگر اقدام انقلابی نشود ...

روزنامه کیهان در یادداشتی با اشاره به پرداخت های نجومی برای مدیران اعتدالی به ریشه یابی این نوع از دست اندازی ها به بیت المال پرداخت.

مجید محتشمی:سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵

دولت دست "کارگزاران" است/ "اعتدال و توسعه" ریشه‌ ندارد/ اصلاح‌طلبان کسی را برای انتخابات 96 ندارند

فعال سیاسی اصلاح‌طلب در پاسخ به این سوال که آیا اصلاح‌طلبان در انتخابات 96 به کاندیدایی غیر از حسن روحانی فکر می‌کنند یا خیر، پاسخ داد: در شرایط کنونی فاقد فردی هستیم که دارای وزانت در افکار عمومی باشد و فعلاً بهترین گزینه روحانی است.

واکنش سخنگوی حزب کارگزاران به نتیجه انتخابات در تهران:یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴

شاخص توسعه سیاسی ایران در تهران 100، در مراکز استان‌ها 50 و در شهرستان‌ها 30 است

حسین مرعشی با بیان اینکه اکنون می‌توان شاخص توسعه سیاسی ایران در تهران را 100، در مراکز استان‌ها 50 و در شهرستان‌ها 30 در نظر گرفت گفت: ظرف ده سال آینده توسعه‌یافتگی سیاسی به سراسر ایران سرایت می‌کند و مردم می‌آموزند به جای تکیه بر شناخت خود به سمت انتخاب بسته‌های سیاسی پیش بروند

جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴

اعضای جدید شورای مرکزی حزب کارگزاران انتخاب شدند

بابرگزاری کنگره حزب کارگزاران سازندگی، اعضای جدید شورای مرکزی و بازرسان حزب کارگزاران معرفی شدند.

کودتای ایدئولوژیک تکنوکرات‌ها(٢)چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴

پیشینه پروژه "تغییر رهبری" در حزب کارگزاران

پروژه امروز هاشمی برای فتح خبرگان پروژه‌ای است که سال ١٣٨٦ حسین مرعشی برای "تغییر رهبری" از آن خبر داد.

جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

عضو اسبق حزب کارگزاران در گفتگو با «نسیم»: حزب کارگزاران مدت زیادی است که جلسه‌ای تشکیل نداده است/ طرح "دولت وحدت ملی" بهتر از "طرح مناسک" است/ اصلاح‌طلبان در انتخابات نمی‌توانند بر روی یک کاندیدا به اجماع برسند

شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

محمد هاشمی رفسنجانی در واکنش به برخی اخبار در خصوص فعالیت‌های رسانه‌ای حزب کارگزاران گفت: تا جایی که من اطلاع دارم حزب کارگزاران برنامه‌ای برای انتخابات ریاست‌جمهوری ندارد و از سال 88 تاکنون هیچ جلسه‌ای نداشته است

سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۱

اخبار آرشیوی

فراز و فرود اصلاحات/10- عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در گفتگو با «نسیم»: اصلاحات در سرازیری فرود خود شیب تندی را پشت سر گذاشت و این امر به دلیل عدم ساختار و سازمان نظام‌مند منطبق بر هدف این جریان بود

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین