اخبار مستمری (۱۰)

کمیته امداد امام خمینی(ره):یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶

هیچگونه تغییری در فرآیند پرداخت مستمری مددجویان کمیته امداد ایجاد نشده است

کمیته امداد امام خمینی (ره) اعلام کرد براساس بررسی های کارشناسی و میدانی همکاران کمیته امداد، هیچگونه تغییری در فرآیند پرداخت مستمری مددجویان کمیته امداد ایجاد نشده و نظام پرداخت مستمری کما فی السابق انجام می شود.

فتاح:چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶

5 برابر شدن مستمری مددجویان خوب نیست و نباید اجرا شود/ اجازه دهید کار با روال منطقی پیش برود

رئیس کمیته امداد گفت: سیستم کشش افزایش 5 برابری مستمری را ندارد و اجازه دهید کار با روال منطقی پیش برود و از ظرفیت دولت و مجلس استفاده کنیم و تبعات این طرح را کم کنیم.

رئیس سازمان بهزیستی:دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

خانوارهای کم‌درآمد برای دریافت مستمری مددجویی در سامانه وزارت کار ثبت‌نام کنند

رئیس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: تمام خانوارهایی که درآمد آنها کمتر از میزان تعیین شده در برنامه ششم است، می‌توانند برای دریافت مستمری مددجویی در سامانه خدمات حمایتی ثبت‌نام کنند.

در جلسه هیات دولت تصویب شد؛یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

مستمری مشمولان سازمان تامین اجتماعی افزایش می‌یابد

هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور، به منظور ارتقای درآمد طبقات ضعیف و متوسط، با پیشنهاد افزایش مستمری مشمولان سازمان تأمین اجتماعی موافقت کرد.

شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶

جزئیات افزایش مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد

میزان مستمری مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) از امروز 26 فروردین ماه، 16 تا 50 درصد افزایش می یابد.

از سوی سازمان تأمین اجتماعی اعلام شد:یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵

شرایط پرداخت مستمری از کار افتادگی به بیمه‌شدگان سازمان تأمین اجتماعی

بر اساس قوانین سازمان تأمین اجتماعی، در صورتی که بیمه شده این سازمان طبق نظر کمیسیون پزشکی ٦٦ درصد و بیشتر از توان خود برای کار را از دست داده باشد، چه این صدمه بر اثر حوادث ناشی از کار و بیماری حرفه ای باشد و یا اینکه بر اثر حوادث و بیماری های عادی بیمه شده باشد، از کار افتاده کلی شناخته می شود.

یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

ایرانیان خارج از کشور با چه شرایطی بیمه تامین اجتماعی می‌شوند

مدیرکل تامین اجتماعی اتباع گفت: حداکثر سن پذیرش درخواست برای ایرانیان خارج از کشور در زمان ثبت تقاضای بیمه تامین اجتماعی، 50 سال تمام و حداقل 18 سال است.

چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

مدیرکل امور فنی مستمری‌های صندوق بیمه تامین اجتماعی: 450 هزار پرونده بازماندگان مستمری‌بگیر تامین اجتماعی، مشمول اصلاح ماده 83 قانون تامین اجتماعی هستند، که براساس آن 100 درصد مستمری به آنان تعلق می‌گیرد

دوشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

صندوق تامین اجتماعی اعلام کرد؛ در سه‌ماهه نخست امسال بیش از دو میلیون نفر در سراسر کشور از خدمات مستمری این صندوق بهره‌مند شدند

شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به افزایش مستمری مددجویان این نهاد در سال‌جاری گفت: پرداخت مابه‌التفاوت افزایش مستمری مددجویان به ادارات کمیته امداد استان‌های سراسر کشور ابلاغ شده است

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین