اخبار عقیم سازی (۹)

یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵

واکنش رئیس سازمان بهزیستی به بحث عقیم‌سازی: زنان کارتن‌خواب هم انسانند

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: عقیم‌سازی زنان کارتن‌خواب به لحاظ انسانی، اخلاقی و شرعی درست نیست، ما برای این افراد برنامه‌های حمایتی، توانمندسازی و اجتماع‌پذیری داریم زیرا معتقدیم لغزش عمدی یا سهوی آنها قابل اصلاح است.

گرافیک اطلاع رسانجمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵

عقیم‌سازی زنان کارتن‌خواب؛ آری یا خیر؟

مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران خواستار اجرای برنامه‌ای برای عقیم‌سازی زنان کارتن‌خواب و روسپی شده و گفته است: باید با پروژه قانع کردن زنان کارتن‌خواب، عقیم‌سازی صورت گیرد تا جلوی بسیاری از آسیب‌های اجتماعی گرفته شود.

سروری در گفتگو با «نسیم آنلاین»، مطرح کرد:پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵

بیکاری علت اصلی محرومیت و بی‌خانمانی است/ عقیم‌سازی محرومان زشت‌ترین فکر یک مقام مسئول است

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه عقیم‌سازی زشت‌ترین فکری است که متاسفانه از یک مقام مسئول برمی‌خیزد اظهار داشت: چطور ممکن است مایی که به علت تقصیرهای خودمان این صحنه‌ها را به وجود آوردیم به خود اجازه دهیم به جای اینکه علت را در خودمان پیدا کنیم برویم به دنبال اینکه معلول را مورد هجمه قرار دهیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران:سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵

عقیم‌سازی نه اسلامی، نه اخلاقی و نه انسانی است

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: عقیم‌سازی نه اسلامی، نه اخلاقی و نه انسانی است و این موضوع دارد از یک تریبون رسمی در دولت عنوان می‌شود.

سخنگوی ستادمبارزه با مواد مخدر:دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵

مخالف عقیم‌سازی زنان معتاد هستیم/ عقیم‌سازی آسیب‌دیدگان اجتماعی هیچ مطابقتی با شرع، اخلاق و قانون ندارد

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه آماری از نوزادان متولد شده از مادر معتاد نداریم، نسبت به اظهارات شخصی مسئولان برای عقیم‌سازی زنان کارتن‌خواب واکنش نشان داد.

پزشکیان:دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵

عقیم‌سازی مشروعیت دادن به کارتن‌خوابی است/ صورت‌مسأله را پاک نکنیم

نایب ریئس مجلس با بیان اینکه نباید به بهانه جلوگیری از تولد نوزادان بیمار، کارتن‌خواب‌ها را عقیم کنیم، گفت: به جای حل مساله صورت مساله را پاک نکنیم.

یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵

راهکار معاون استاندار برای معتادان کارتن خواب و روسپیان: عقیم شوند!

مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران گفت: باید با پروژه قانع کردن زنان کارتن خواب، عقیم‌سازی صورت گیرد تا جلوی بسیاری از آسیب‌های اجتماعی گرفته شود.

یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵

دیگر از دلارهای سازمان‌های بین‌المللی برای جلوگیری از پیری جمعیت ایران خبری نیست!

سازمان ملل هم در سال 2010 و پیش از آن که یک خائن، آمار نرخ باروری کشور را دستکاری کند، نوید جمعیت فوق سالمند سی و یک میلیونی ایران را به اربابش آمریکا داده بود. سازمان جهانی بهداشت (WHO) نیز پیشاپیش خبر از پیری جمعیت ایران داده است: «سال 2050 میلادی» که در آن جمعیت بالای 60 سال کشور به 33 درصد کل جمعیت خواهد رسید.

یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۳

هرگونه سقط جنین و عقیم سازی مشمول جریمه مالی می‌شود

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به بررسی موادی از طرح افزایش نرخ باروری در این کمیسیون گفت: کلیه اقدامات درباره سقط جنین، عقیم سازی و هرگونه تبلیغات ممنوع و متخلفان جریمه‌های مالی را متحمل می‌شوند

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین