اخبار تروریست تکفیری (۱۱)

«نسیم آنلاین» از رشادت نیروهای مقاومت در موصل گزارش می‌دهد:شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶

طومار داعش چگونه در عراق درهم پیچیده شد؟

نیروهایی که از یکسال پیش خود را برای آزادسازی استان صلاح الدین آماده می‌کردند شاید امید آنچنانی نداشتند که بلاخره موفق شوند تراکم درهم تنیده بعثی‌ها و تکفیری‌هایی که از تکریت تا موصل خانه به خانه مستقر شده بودند را درهم بشکنند و نهایتا به مسجد جامع نوری برسند.

یادداشت// محمد واحدیسه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶

مبارزه با تروریسم راهبردی ثابت و فارغ از اظهارنظرهای گروه‌های داخلی

استفاده از موشک‌های بالستیک میانبرد زمین به زمین توسط سپاه که سه روز پیش مشمول تحریم‌های سنای آمریکا علیه ایران قرار گرفته بودند، نشان دهنده آن است که ایران فارغ از اظهارنظرهای برخی گروه‌های داخلی راهبردی ثابت را در موضوع دفاع از تمامیت ارضی و مبارزه با تروریسم بین‌المللی در دستور کار قرار داده است.

فیلمسه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶

رسانه‌های خارجی حمله موشکی سپاه به تروریست‌ها را چگونه تیتر کردند

در این گزارش مقایسه جالبی صورت گرفته بین تیتر رسانه‌های غربی وقتی سپاه به مواضع تروریست‌ها حمله کرد با زمانیکه غربی‌ها به مواضع تروریست‌ها حمله می‌کنند.

گزارش خبرنگار «نسیم آنلاین» از مناطق آزاد شده حلبشنبه ۴ دی ۱۳۹۵

اخلال مداوم تروریست‌ها در روند خروج شیعیان فوعه و کفریا

تروریست‌هایی که فوعه و کفریا را محاصره کرده‌اند، با عدم اجرای توافق صورت گرفته برای تبادل خروج تروریست های تکفیری از حلب در قبال خروج شیعیان فوعه و کفریا، در روند خروج مردم این دو شهرک اخلال ایجاد کردند.

گزارش کامل خبرنگار «نسیم آنلاین» از عملیات آزادسازی حلب + عکس و فیلمچهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵

حلب به دامان سوریه بازگشت

با تثیبت مواضع ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در شرق حلب و با الحاق مناطق "مشفی العیون" و قلعه قدیمی حلب؛ شهر استراتژیک حلب پس از 4 سال اشغال توسط تروریست‌ها، بلاخره در ساعات اولیه بامداد امروز آزاد شد.

گزارش "نشنال اینترست" از سابقه "تروریست‌پروری" آل سعود؛ جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵

آیا داعش، نخستین هیولای ساخته دست آل‌سعود است؟

نشنال اینترست نوشت: شواهد تاریخی نشان می‌دهد که داعش، نخستین هیولای ساخته دست آل سعود نیست، بلکه حدود یک قرن پیش، بنیانگذار آل سعود در تعقیب اهداف پلید خود در شبه جزیر عربستان، گروه تروریستی اخوان سعودی را که شباهت‌های زیادی با داعش داشت، ایجاد کرد که مانند داعش، آموزه‌های افراطی فرقه وهابی را دنبال می‌کرد.

یکی از مسئولان مقاومت عراق در گفتگو با «نسیم آنلاین» مطرح کرد:دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵

آزادی فلوجه یعنی سقوط بهشت تکفیری‌ها در منطقه

یک مسئول مقاومت در عراق با اشاره به جایگاه استراتژیک فلوجه اظهار داشت: حضور 40 ساله سران حزب بعث و القاعده در این شهر، فلوجه را به بهشت و پایتخت ایدئولوژیک تروریست‌ها تبدیل کرده و آزادی آن آثار بسیار جدی و عمیقی را در بدنه تروریست‌ها به دنبال خواهد داشت.

سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴

شیخ نبیل قاووق: لبنان دژ مستحکم در برابر تکفیری‌هاست

معاون رییس شورای اجرایی حزب‌الله تاکید کرد که لبنان با همکاری ارتش و مقاومت، در دژی مستحکم در مقابل طرح‌های تکفیری‌های تروریست ایستاده است.

چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴

"جریان‌شناسی گروه‌های سلفی، جهادی و تکفیری" منتشر شد

کتاب "جریان‌شناسی گروه‌های سلفی، جهادی و تکفیری" به قلم عبدالله علی بخشی از سوی انتشارات الهدی منتشر شد.

سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

الشروق: کشورهای عربی خلیج‌فارس منابع مالی داعش، دامس و القاعده را تامین می‌کنند

این روزنامه تونسی در گزارشی نوشت: پول‌های کشورهای عربی، داعش را با توجه به افکار افراطی آن به قوی‌ترین و خطرناک‌ترین گروه تروریستی در جهان تبدیل کرده است

شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

"احمد الاسیر" از شخصیت‌های افراطی سلفی لبنان در شهر صیدا دیده شد

روزنامه کویتی "الانباء" نوشت: "ابومحجن" یکی از سرکردگان القاعده که تحت پیگرد نیروهای امنیتی لبنان قرار دارد، در کنار احمد الاسیر در اطراف اردوگاه عین الحلوه در جنوب لبنان حضور داشته است

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین