اخبار رجایی (۶)

گزارشی درباره ترور شهیدان رجایی و باهنر بمناسبت سالگرد شهادت ایشاندوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷

مستند مردان ماندگار انقلاب

در این ویدئو، گزارشی از نحوه ترور شهیدان رجایی و باهنر، و نحوه زندگی ایشان از زبان نزدیکانشان را مشاهده می کنید.

یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷

ابعاد مهم شخصیتی شهیدان رجایی و باهنر از دیدگاه رهبر انقلاب

گزیده‌ای از بیانات مقام معظم رهبری در ۱۳۹۴/۶/۴ که به بخشی از صفات و ویژگی‌های این دو شهید انقلابی پرداخته، در قالب یک موشن گرافی آماده شده است که در ادامه مشاهده می‌کنید.

یک اقتصاددان در گفتگو با «نسیم آنلاین»: سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵

حضور "زیگمار گابریل" در ایران ضد اقتصاد مقاومتی است/ آلمان به دنبال صادرات کالا به ایران است!/ با وزیر اقتصاد آلمان قرارداد نبندید

رجایی گفت: آن‌ها تنها به دنبال افزایش صادرات کالاهای نهایی و تصاحب بازار 80 میلیونی ایران هستند. با شروط مطرح شده نشان دادند که تا وابسته کردن صد در صد ایران به چیز دیگری راضی نمی‌شوند.

برشی از خاطرات آیت‌الله امامی کاشانی؛چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵

از عامل واقعی جنایت نخست‌وزیری، شهید ساختند

اندکی دقت نشان می‌دهد که وسعت اقدامات این گروه تا بدان پایه است که از عامل واقعی جنایت دفتر نخست‌وزیری، شهید می‌سازد. بسیار ساده‌لوحانه است اگر گمان کنیم این اشتباه سهواً پدید آمده که تکه‌هایی را که به عنوان تکه‌های بدن کشمیری در یک کیسه پلاستیکی جمع شده با عنوان شهید کشمیری مطرح شود.

گزارش تصویریچهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵

اولین دوره از مجلس شورای اسلامی در آیینه تصاویر

در هفتمین روز از خردادماه 1359،اولین دوره از مجلس شورای اسلامی با پیام امام خمینی رهبر کبیر انقلاب گشایش داشت. تصاویری که پیش روی دارید،ادواری از تاریخ این مجلس را نشان می دهد.

دوشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۰

اخبار آرشیوی

فرزند شهید باهنر در مراسم سالروز "شهدای هشتم شهریور" در بیان ویژگی شهیدان رجایی و باهنر: یکی از ویژگی های این دو شهید "ساده زیستی" و "دوره از تجملات" بود

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین