اخبار معتاد متجاهر (۳۲)

عبداللهی خبر دادشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶

ساماندهی بیش از 3 هزار و 300 معتاد متجاهر در تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت:3 هزار و 300 معتاد متجاهر ساماندهی می شوند که از این تعداد 700 نفر به مراکز سعید آباد و خاوران منتقل می شوند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور خبر داد:جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵

آغاز جمع‌آوری خرده‌فروشان و معتادان متجاهر 12 استان کشور؛ از امروز

طرح «جمع آوری خرده فروشان و معتادان متجاهر 12 استان کشور» از امروز 20 اسفند ماه در استان‌های گردشگری ایام نوروز به منظور پاک کردن چهره شهرهای مرکزی این 12 استان تا پایان خرداد ماه 96 اجرا خواهد شد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور خبر داد:چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵

جمع‌آوری هزار و ۱۰۰ معتاد متجاهر طی ۸ روز اخیر

بندپی با بیان اینکه بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد در پایتخت حدود ۵ تا ۶ هزار معتاد متجاهر وجود دارد، اظهار کرد: در حال حاضر از اجرای این طرح از ۹ اسفندماه و تا امروز حدود هزار و ۱۰۰ نفر پذیرش شده‌اند.

وزیر کشور:سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

مسئولیت "جمع آوری معتادین متجاهر" به بهزیستی واگذار شد

وزیر کشور با اعلام آنکه مسئولیت جمع‌آوری معتادین متجاهر از امروز کاملا به بهزیستی واگذار شد، گفت: تمام دستگاه‌ها ملزم به کمک به بهزیستی در اجرای این وظیفه هستند.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در جمع خبرنگاران:دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵

اجرای جمع‌آوری معتادین متجاهر از 20 اسفند در 12 استان

دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: قرار شده از 20 اسفند در زمینه جمع‌آوری معتادان متجاهر و خرده‌فروشان اقدامات اساسی در 12 ا ستان صورت گیرد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خبر داد:شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

بهره‌برداری از کمپ ماده 16 ویژه زنان معتاد متجاهر تا پایان سال

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از تجهیز و آماده‌سازی کمپ ماده16 ویژه زنان معتاد متجاهر خبر داد و گفت: تاکنون 95 درصد از اقدامات لازم در این خصوص انجام شده است.

سخنگوی ستادمبارزه با مواد مخدر:دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵

مخالف عقیم‌سازی زنان معتاد هستیم/ عقیم‌سازی آسیب‌دیدگان اجتماعی هیچ مطابقتی با شرع، اخلاق و قانون ندارد

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه آماری از نوزادان متولد شده از مادر معتاد نداریم، نسبت به اظهارات شخصی مسئولان برای عقیم‌سازی زنان کارتن‌خواب واکنش نشان داد.

کمپ‌های ماده ۱۶ افزایش یابدشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵

استاندار تهران: گورخواب‌های نصیرآباد معتاد متجاهر بودند نه بی‌خانمان

استاندار تهران با اشاره به جمع‌آوری و ساماندهی معتادان متجاهر با اشاره به اینکه نیمی از معتادان متجاهر اهل استان‌های دیگر هستند و این مسئله کار را کمی سخت و پیچیده کرده است، گفت: گورخواب‌های نصیرآباد بی‌خانمان نبودند، معتاد متجاهر بودند.

واکنش استاندار تهران به گورخواب‌ها:چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵

افراد حاضر در گورستان نصیرآباد معتاد متجاهر بودند/ بنده کتک زدن آنها را تائید نمی‌کنم

استاندار تهران گفت: خیلی از معتادین علاقمند به حضور در کمپ‌ها نیستند البته بنده کتک زدن را تائید نمی‌کنم ولی نسبت به جمع‌آوری آنها باید اقدام شود.

دادستان تهران تأکید کرد:شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵

عدم تغییر سیاست قوه قضاییه برخورد با قاچاقچیان عمده مواد مخدر/ جمع‌آوری معتادان متجاهر به معنای حذف مشکل اعتیاد نیست

جعفری دولت آبادی با تاکید بر عدم تغییر سیاست قوه‌قضاییه در برخورد با قاچاقچیان عمده مواد مخدر، ضرورت تداوم برخورد قاطع با این موضوع را از سوی دادستانی تهران و پلیس مورد تاکید قرار داد.

رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور تاکید کرد: دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵

کاهش معتادان متجاهر در گرو ارائه بیمه اعتیاد از سوی دولت

رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور در تشریح طرح واگذاری کمپ های ترک اعتیاد به این سازمان گفت: برخلاف آن چه در گذشته مرسوم بود از این پس دیگر مراکز ماده 15 و 16 وجود نخواهند داشت و تنها دو رویکرد داوطلبانه و دادگاه محور اساس کار قرار می‌گیرند.

طی چهار روز گذشته،یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵

پلیس پایتخت بیش از 5 هزار معتاد متجاهر را جمع‌آوری کرد

فرمانده انتظامی پایتخت از جمع‌آوری بیش از پنج هزار معتاد متجاهر از معابر اصلی، بزرگراه‌ها و بوستان‌های پایتخت در چهار روز گذشته خبر داد.

معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر:چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵

هیچ معتاد متجاهری تا 10 روز آینده در سطح شهر تهران نمی‌بینید

معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر از شب گذشته آغاز شده و تاکنون 1500 معتاد جمع آوری شده‌اند.

دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵

جمع‌آوری 6000 هزار معتاد متجاهر استان تهران تا پایان هفته

استاندار تهران در جلسه ستاد ساماندهی معتادان متجاهر استان تهران بر جمع آوری 6000 معتاد متجاهر استان تا پایان هفته تاکید کرد.

قائم‌مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد:سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵

وجود 60 هزار معتاد متجاهر در کشور/ شیب گرایش به اعتیاد در کشور کاهش نیافته است

مویدی با بیان این که حدود 60 هزار معتاد متهاجر در کشور وجود دارد، افزود:‌ برخورد با این افراد نیز در مقایسه با سال گذشته 30 درصد افزایش یافته است.

هوشیار خبر دادشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

جذب بیش از 700 معتاد متجاهر در دوره جدید طرح انضباط شهری

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر، نیروی انتظامی و شهرداری تهران از روز سه شنبه پیش از 700 معتاد متجاهر از محلات جنوبی بازار تهران و بزرگراه ها جذب شده و به کمپ ها منتقل شدند.

جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

جذب بیش از 700 معتاد متجاهر در دوره جدید طرح انضباط شهری/ راه‌اندازی کمپ سعیدآباد در هفته آتی

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اجرای مرحله جدید طرح انضباط شهری و جذب معتادان متجاهر گفت: با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر، نیروی انتظامی و شهرداری تهران از روز سه شنبه پیش از 700 معتاد متجاهر از محلات جنوبی بازار تهران و بزرگراه ها جذب شده و به کمپ ها منتقل شدند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران:شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

بخشی از نوزاد فروشی‌ها سازمان یافته است/80 درصد از زنان معتاد متجاهر مبتلا به ایدز هستند

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران با اشاره به موضوع فروش نوزاد در محلات آسیب خیز تهران همچون محله هرندی، گفت: یکی از دلایل شکل‌گیری این آسیب‌ناشی از فرایند طولانی واگذاری کودک از سوی بهزیستی به خانواده‌های متقاضی است و متاسفانه، باید بپذیریم بخشی از این عمل، غیر انسانی و غیرشرعی به شکل سازمان یافته انجام می‌شود.

شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴

جمع‌آوری 3400 نفر کارتن خواب و معتاد متجاهر در تهران

فرمانده قرارگاه انضباط شهری با اشاره به انجام غربالگری 2694 نفر از جذب شدگان مستقر در کمپ‌ها گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد 2543 نفر از این افراد ایرانی و 104 نفر غیرایرانی بوده‌اند. از این تعداد غیرایرانی نیز 96 نفر از افغانستان، 3 نفر از بنگلادش، 3 نفر از عراق، 1 نفر از روسیه و 1 نفر از جمهوری آذربایجان بودند.

جزینی خبر داد:شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴

در دو ماهه اخیر 5 هزار معتاد متجاهر در تهران جمع آوری شدند

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: بحث ساماندهی معتادان خیابانی موضوعی امنیتی است و مردم به خاطر وجود آنان ‏احساس ناامنی ‏می‌کنند. ‏تمامی زنان معتاد متجاهر شهر تهران با همکاری نهادهای مرتبط و حمایت ستاد، ‏ساماندهی شدند.‏

فرمانده قرارگاه انضباط شهری خبر دادجمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴

آغاز مرحله سوم طرح انضباط شهری به منظور پاکسازی تمام تهران از معتادان متجاهر

فرمانده قرارگاه انضباط شهری با اشاره به اجرای مرحله سوم اجرای طرح انضباط شهری گفت: تا از آخر هفته مرحله سوم طرح انضباط شهری به منظور پاکسازی تمام سطح پایتخت از معتادان متجاهر و آسیب دیدگان آغاز شود.

چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد: ‏ کاهش 70 درصدی زمین‌خواری‌ها در دوسال گذشته

رحمانی‌فضلی گفت: تاکنون 450 زن معتاد ‏متجاهر و 2700 مرد معتاد متجاهر ‏از سطح تهران جمع‌آوری و به کمپ‌های تعیین شده، منتقل شدند

یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد: دستگیری بیش از 3 هزار معتاد متجاهر طی 24 ساعت گذشته

سردار‌ ساجدی‌نیا گفت: از 10 آذر که جمع‌آوری زنان معتاد متجاهر آغاز شد و طی یک هفته با همکاری نیروی انتظامی و شهرداری تهران حدود 500 زن جمع‌آوری و به مراکز درمانی و مددسراها منتقل شدند

چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴

نخستین گرمخانه زنان با ظرفیت 100 نفر در منطقه 22 تهران راه‌اندازی شد

رئیس مرکز رفاه شهرداری تهران گفت: 6 مددکار و پزشک زن در این مددسرا حضور دارند و از ساعت 5 بعدازظهر به بعد زنانی که فاقد مسکن هستند به این مرکز منتقل و به آنها یک وعده غذای گرم و لباس داده می‌شود

چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴

فرماندار تهران اعلام کرد: ۱۶۰ معتاد متجاهر زن در سطح شهر تهران جمع‌آوری شد

فرهادی در مورد آخرین وضعیت اجرای طرح جمع‌آوری معتادان زن متجاهر تهران گفت: تا آخر وقت روز گذشته ۱۶۰ معتاد متجاهر زن در سطح شهر تهران جمع‌آوری شده و وارد کمپ شفق شدند

بیشتر در حال بارگذاری...
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین