اخبار شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران (۸)

مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی:چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵

50 درصد از پروژه‌های مدیریت شهری در ۱۱سال اخیر، با نگاه صرفا فرهنگی احداث شده است

مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی با اشاره به اینکه در سالهای اخیر اقدامات قابل توجهی برای تبدیل تهران به کلان شهر توسعه یافته صورت گرفته است، گفت : ٥٠ درصد از تمامی پروژه‌های مدیریت شهری طی ۱۱سال اخیر ، با نگاه صرفا فرهنگی احداث شده است.

در جایزه جهانی خشت طلایی تهران صورت گرفت؛ شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵

تقدیراز پروژه سراسرنمای مقاومت شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران

از مهندس علیرضا جعفری در جایزه جهانی خشت طلایی تهران برای مجموعه سراسرنمای مقاومت که جزو 21 پروژه برتر در محور توسعه فرهنگی و اجتماعی شهر است، با ارایه لوح تقدیر، قدردانی به عمل آمد.

مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران:دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵

31 پروژه فرهنگی و هنری در منطقه 12 تهران احداث شده است

مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران از اجرای 277 پروژه منطقه ای و فرامنطقه ای در پایتخت خبر داد و گفت: بیشترین تعداد پروژه های فرهنگی ، هنری و ورزشی مربوط به مناطق 3 و 12 تهران است.

مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران:چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵

مرمت و بازسازی منزل جلال آل احمد با حفظ هویت فرهنگی و تاریخی

مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران از مرمت و بازسازی منزل جلال آل احمد و سیمین دانشور با حفظ هویت این بنای فرهنگی و مطابق با اصول علمی مرمت ابنیه تاریخی خبر داد.

خواهرزاده زنده یاد جلال آل احمد: سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵

از روند شکل گرفته در مرمت و بازسازی خانه سیمین و جلال رضایت داریم

خواهر زاده جلال آل احمد با اشاره به اینکه رویکرد منطقی، علمی و کارشناسی شرکت توسعه فضاهای فرهنگی در مرمت و بازسازی خانه سیمین و جلال قابل تقدیر است، گفت: بازماندگان و دوستداران سیمین و جلال از استراتژی و خط مشی تعیین شده در این خصوص رضایت دارند.

علی رضا جعفری: شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵

بوستان کتاب تا انتهای امسال به بهره برداری می‌رسد

نشست خبری مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران ظهر امروز شنبه 23 مرداد تهران با اصحاب رسانه که در باغ کتاب تهران برگزار شد.

مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران خبر داد:یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵

بهره‌برداری از مرکز نمایش‌های آئینی صبا تا پایان سال

مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران گفت: عملیات عمرانی مرکز تئاتر حرفه‌ای خاوران نیز به عنوان یکی از مجهزترین مراکز تئاتر کشور به پایان رسیده و تا 2 ماه آینده شاهد افتتاح این پروژه خواهیم بود.

یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۳

ساخت مرکز آئینی "صبا" امسال به اتمام می‌‌رسد

خلیل راحتی، مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با اعلام این خبر افزود: این مرکز از پیچیدگی فنی خاصی برخوردار است و سن، صحنه و جایگاه تماشاچی‌‌های آن قابلیت جابه جا شدن دارد

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین